•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 172
   کد: 208730
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

   به بهانه روز ملی حمل و نقل و رانندگان
   سعید حسینقلی زاده مقدم

   حمل و نقل برون شهری و درون شهری به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است، به همین مناسبت همه ساله بیست و ششم آذر ماه همزمان با فرمان تاریخی امام (ره) به عنوان روز حمل و نقل و رانندگان گرامی داشته می شود.
   به بهانه روز ملی حمل و نقل و رانندگان سعید حسینقلی زاده مقدم

    برخود لازم می‌دانم به پاس خدمات طاقت فرسای کارکنان خستگی ناپذیر سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد مقدس به ویژه اتوبوسرانان و مینی بوسرانان عزیز که با تلاش و پشتکار، بخش مهمی از حمل و نقل و حتی اقتصاد شهر علی ابن موسی الرضا(ع) را پویا نگه داشته اند و با افتخار به مجاوران و زائران آن حضرت خدمت‌رسانی می کنند تبریک بگویم.
   بی شک رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل در گرو همکاری و مساعی خادمین مردم مشهد در این سازمان است.
   اکنون که نماد حرکت و پویایی شورای محترم اسلامی شهر را می توان در طنین آوای فعالان حوزه حمل و نقل شنید، شایسته است به مسیر خدمت رسانی که همکاران، مسئولان و مدیران این حوزه طی می نمایند، بنگریم و همچنین قدر و منزلت خانواده عظیم حمل و نقل را در آیینه تاریخ بیابیم.
   ضمن تشکر از اعضای محترم شورای اسلامی شهر، شهردار محترم و معاون محترم عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس، امیدوارم با همراهی و همکاری بیش از پیش با توسعه و تکمیل ناوگان حمل و نقل شهری که از دغدغه های مهم شهرداری است؛ گام مؤثری در بهبود عبور و مرور شهروندان و ترغیب آنان به استفاده از وسایل نقلیه عمومی برداریم.
   ضمن ادای احترام مجدد به همکاران متعهد و اتوبوسرانان و مینی بوسرانان شریف و امانتدار که به ویژه در شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا از هیچ تلاشی در جهت خدمت رسانی فروگذار نبوده اند، تلاش آنان را جهت خدمت به مردم ارج می نهم و آرزوی سلامتی همه عزیزان را از حضرت حق خواستارم.
   امید است در سایه الطاف الهی و امام مهربانی ها در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و سرافراز باشیم.
   والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد

   تعداد بازدید: 172
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 4
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .