•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 141
   کد: 208904
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   اطفا سه حریق به موقع توسط اتوبوسرانان

   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از اطفا سه حریق به موقع توسط اتوبوسرانان خبرداد.
   اطفا سه حریق به موقع توسط اتوبوسرانان

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این خبر اظهار کرد: سیزدهم آذر ماه، مجتبی بصیری نیا اتوبوسران خط 55 این سازمان در روند سرویس دهی در مسیر بولوار حر متوجه حریق یک دستگاه خودرو سواری 405 شده که با اقدام فوری موفق به اطفا حریق می شود.
   وی افزود: در بیست و ششم آذر ماه نیز حریق دو دستگاه خودرو سواری توسط اتوبوسرانان این سازمان مهار شد. وحید طالبی اتوبوسران خط 81 این سازمان در روند سرویس دهی در خیابان بعثت متوجه آتش سوزی یک دستگاه خودرو شاسی ام وی ام شد که با اقدام فوری و به موقع قبل از رسیدن نیروهای آتشنشانی موفق به مهار آتش سوزی شد همچنین رضا عفتی اتوبوسران خط 9 این سازمان در بولوار شهید سلیمانی متوجه آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید 111 شد و با اقدام فوری آتش سوزی این خودرو را مهار کرد.
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: تاکنون تمامی اتوبوسرانان و مینی بوسرانان دوره مقدماتی اطفاء حریق را به صورت تئوری و عملی پشت سر گذاشته اند.

    

   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .