•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 150
   کد: 209162
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

   بازدید مدیرکل دفتر زنان و خانواده استان از فرهنگسرای شهید سلیمانی

   مدیرکل دفتر زنان و خانواده و رییس کمیته بانوان کنگره 18 هزار شهید استان از فرهنگسرای شهید سلیمانی بازدید کرد.
   بازدید مدیرکل دفتر زنان وخانواده استان از فرهنگسرای شهید سلیمانی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، طاهره طهماسبی طی بازدید از فرهنگسرای شهید سلیمانی زیر مجموعه شهرداری مشهد، در جریان اقدامات انجام شده در این فرهنگسرا به منظور مستندسازی خاطرات مادران گرانقدر شهدا قرار گرفت.
   فرهنگسرای شهید سلیمانی به ثبت و ضبط فعالیت های دفاع مقدس می پردازد و بر اساس دیدارهای انجام شده با والدین معزز شهدا به ویژه مادران شهدا خاطرات و ناگفته های زیادی از آنان دریافت و مستند سازی می شود و سپس در نرم افزار نگهداری می شود. کلیپ های مصاحبه در شات های سه دقیقه ای متناسب با محتوا، عنوان گذاری و گروه بندی می شود.
   این مصاحبه ها با توجه به کلید واژه تعریف شده بر اساس موضوع قابل دسترسی هستند و هر کدام می توانند درسی از زندگی باشند. تهیه کلیپ، پادکست و موشن گرافی به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مراحل آتی اقدامات فرهنگسرا جهت انتشار مطالب تهیه شده است.
   گفتنی است که طی این جلسه، طهماسبی با توجه به تشکیل دو زیرکمیته ذیل کمیته بانوان کنگره ۱۸۰۰۰ شهید استان درخواست کرد مستندات تهیه شده به منظور بهره برداری در اختیار کمیته های سرگذشت پژوهی و سبک زندگی قرار گیرد تا در طی کنگره ۱۸۰۰۰ شهید استان بر اساس محتوای آماده شده، تولید محصول انجام شود.

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .