•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 151
   کد: 209375
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبرداد؛

   برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی ویژه پرسنل و مددکاران موسسه خیریه و توانبخشی همدم

   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول ایمنی و آتش نشانی ویژه پرسنل و مددکاران موسسه خیریه همدم شهر مشهد خبرداد.
   برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی ویژه پرسنل و مددکاران موسسه خیریه و توانبخشی همدم

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد مسعود ظهوریان با بیان این مطلب، اظهار کرد: در این دوره آموزشی، مخاطبین و جامعه هدف، آموزش های آتش نشانی شامل تئوری حریق، اصول ایمنی، آشنایی با انواع خاموش کننده و نحوه استفاده صحیح از تجهیزات ایمنی را توسط میثم رضایی مدرس سازمان و ریاست اداره آموزش و فرهنگ سازی آتش نشانی مشهد فرا گرفته و در پایان دوره تئوری، کارگاه عملی استفاده از خاموش کننده های دستی برگزار شد.
   وی افزود: این دوره آموزشی، پس از اخذ مجوزهای لازم با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و ضوابط ایمنی، در سالن همایش های همدم مشهد و با حضور بیش از 50 نفر از مددکاران و پرسنل این موسسه برگزار شد.
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: گفتنی است موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی همدم، از ۴۰۰ کودک نگهداری می کند.
   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .