•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 207
   کد: 209483
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
   سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   ایجاد بیش از 10 هزار جای پارک با اجرای پروژه های اقتصادی / احداث 7 طبقه پارکینگ عمومی و 2 طبقه پارکینگ اختصاصی زیر سطحی در میدان شهدا

   سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: از مجموع فعالیت های اقتصادی توانسته ایم بیش از 10هزار جای خودرو برای شهر تامین کنیم.
   ایجاد بیش از 10 هزار جای پارک با اجرای پروژه های اقتصادی / احداث 7 طبقه پارکینگ عمومی و 2 طبقه پارکینگ اختصاصی زیر سطحی در میدان شهدا

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی پارکینگ توحید که با حضور شهردارمشهد، جمعی از اعضای شورای شهر، معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک و جمعی از مدیران شهری برگزارشد، افزود: شهرداری مشهد، در 36 پروژه بزرگ اقتصادی مشارکت داشته است که زیربنای این پروژه ها بیش از 2 میلیون و400 هزار مترمربع است.
   وی اضافه کرد: از این تعداد 21 پروژه با بیش از یک میلیون مترمربع زیربنا شامل 7 مجموعه تجاری،2 مجموعه خدماتی، 4 مجموعه مسکن ارزان قیمت و 8 مجموعه مختلط دارای پارکینگ عمومی به بهره برداری رسیده است که از این مشارکت ها بیش از6500 جای پارک عمومی استحصال شده و اکنون در حال بهره برداری است.
   حاتمی تصریح کرد: در کنار پارکینگ توحید که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد، 15 پروژه مشارکتی دیگر شامل 5 پروژه تجاری 3 مجموع مسکونی و اداری، 3 مجموعه مسکونی ارزان قیمت و 3 مجموعه مختلط دارای پارکینگ عمومی نیز با زیربنای بیش از یک میلون و 400 هزار متر مربع در حال ساخت است که از این مجموعه ها نیز 3 هزار و 600 جای پارک استحصال خواهد شد.
   وی با بیان اینکه از مجموع فعالیت های اقتصادی توانسته ایم بیش از 10هزار جای خودرو برای شهر تامین کنیم، اظهارکرد: پارکینگ توحید که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد طی سال های گذشته 2 بار به صورت پیمانکاری عرضه شد که به دلایل اینکه شرایط مناسب نبود مشارکت کننده نداشت، لذا شهرداری با تغییر زیربناها و با کمک کمیسیون ماده پنج به طرحی رسید که هم توجیه اقتصادی دارد و هم پارکینگ مورد نیاز میدان شهدا را تامین مالی می کند.
   سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد ادامه داد: پارکینگ توحید در 5 طبقه پارکینگ زیر سطحی عمومی با زیربنای 40 هزار مترمربع و 2 طبقه پارکینگ زیر سطحی اختصاصی با زیربنای 15هزار مترمربع و 65 هزار مترمربع فضای تجاری ،مسکونی و اقامتی با اعتباری بالغ بر 634 میلیارد تومان احداث خواهد شد که سهم الشرکه شهرداری که 30 درصد و به مبلغ بیش از194 میلیارد تومان است ابتدا از محل پارکینگ عمومی این مجموعه تامین می شود.
   وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده سرمایه گذار متعهد شده است تا ظرف 14 ماه پارکینگ های عمومی مجموعه توحید را احداث و به شهرداری مشهد تحویل نماید که امیدواریم بهره برداری از این پارکینگ باعث رونق بخشی به پروژه میدان شهدا شود.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 207
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .