•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 232
   کد: 209651
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   شهردار مشهد؛

   کارخانه نوآوری نمونه بارز تلاش برای ایجاد بازآفرینی در مشهد است

   شهردار مشهد ضمن اعلام خبر افتتاح کارخانه نوآوری این پروژه را نمونه بارز تلاش برای ایجاد بازآفرینی در شهر مشهد دانست.
   کارخانه نوآوری نمونه بارز تلاش برای ایجاد بازآفرینی در مشهد است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ محمد رضا کلائی شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود ضمن اعلام خبر افتتاح کارخانه نوآوری مشهد در صبح امروز، می نویسد: "به امید خدا مگا پروژه کارخانه نوآوری مشهد به صورت ویدئو کنفرانسی توسط رییس جمهور محترم افتتاح می شود. پروژه ای که بدون تعارف به لحاظ شاخص های مختلف، نظیرش را در ایران نداریم و از این بابت خوشحالم که توانستیم با بررسی نمونه های مشابه در نقاط مختلف دنیا (به ویژه توجه خاص به الگوی STATION F) و توجه عمیق به مفهوم کارخانه نوآوری، کارخانه ی کوکاکولای سابق را به یک کارخانه بزرگ با رویکرد توجه به صاحبان اندیشه های جدید بدل کنیم. این پروژه نمونه بارز تلاش برای ایجاد بازآفرینی در شهر مشهد است.
   ایده مرحوم یزدی حدود 60 سال قبل این بود که در کارخانه کوکاکولا با اهداف تجاری، اشتغال زایی ایجاد شود و بعد از این که شهر گسترش پیدا کرد این واحد صنعتی، با زندگی شهری سازگاری نداشت و بعد از سال ها بلاتکلیفی و نمای زشتی که در منطقه ایجاد شده بود تصمیم گرفتیم تا آن را به یک محل کارآمد و مولد برای شهر مشهد بدل کنیم. هدف مان هم این بود که بستری را در شهرمان فراهم کنیم تا همه نخبگان برای اشتغال زایی و تولید کلی فکر ایده جدید و اتفاق خوب کنار هم جمع بشوند.
   وی در بخش دیگری از این مطلب به شهروندان توصیه می کند تا کلیپ بارگذاری شده که ابعاد مختلف پروژه را نشان می دهد مشاهده کنند و پس از آن ادامه می دهد: پیشنهاد می کنم کلیپ را ببینید، شاید از این که توانستیم در شهرمان زیر ساختی را فراهم کنیم که جوانان شهر پای کار بیایند و حمایت بشوند مثل من خوشحال بشوید.
   کلائی در پایان نیز از شهروندان خواست تا سوالات خود را در مورد روند اجرایی پروژه در پیج اینستاگرامی @shahrenoavar مطرح کنند.

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .