•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 181
   کد: 209786
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱

   مفلحون، فرآیندی برای معرفی همکاران برتر
   سید مجتبی منتظری

   جشنواره مفلحون به همت شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد و به منظور شناسایی، معرفی، تجلیل و الگو قراردادن بهترین سرمایه های انسانی از میان همکاران و کارمندانی که بهترین عملکرد در انجام وظایف سازمانی و مواجهه با شهروندان را دارند برگزار می‌گردد.
   مفلحون، فرآیندی برای معرفی همکاران برتر سید مجتبی منتظری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ شناسایی الگوهای برتر رفتاری و بستر سازی اجتماعی الگوپذیری و تشویق و ترغیب همکاران شهرداری به ارائه خدمت به شهروندان و ارج نهادن به خدمات ارزنده کارمندان متعهد و کارآمدی که منجربه ارتقاء سلامت اداری و پبشگیری از فساد در مجموعه شهرداری با تاکید بر دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر و باعث تقویت روحیه ، افزایش کارآمدی و تشویق و ترغیب آمران به معروف و ناهیان از منکر به کار و کوشش بهتر شده و اعتلای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در قالب تذکر زبانی و نوشتاری در جامعه را به دنبال خواهد داشت، اهداف این جشنواره می ‌باشد.
   انتخاب افراد برتر در این جشنواره توسط همکاران شهرداری به تفکیک مناطق، سازمان ها، شرکت ها و ادارات کل ستادی خواهد بود که از طریق درگاه دسکتاپ پرتابل شهرداری همکاران، معیارها و ارزش‌های انسانی و اخلاقی را مشاهده می نمایند و نظراتی از همکاران را که با معیارهای جشنواره مصداق پیدا می کند را به کمیته برگزاری جشنواره معرفی می‌نماید.
   اداره کل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق مسئولیت اجرا و نظارت بر حسن اجرای این دستورالعمل را بر عهده دارد.
   امید که با برگزاری این جشنواره و معرفی و با هدف الگو قراردادن بهترین سرمایه های انسانی در مجموعه شهرداری مشهد ضمن تاسی به مفاهیم آیه شریفه 104 سوره آل عمران بتوانیم مفلحون برتر را معرفی و در ارتقاء سلامت اداری، وجدان کاری و توجه به فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر گامی موثر برداریم.

   دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد
    

   تعداد بازدید: 181
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .