•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 141
   کد: 209844
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   در پی درخواست های مردمی 137 صورت می گیرد؛

   زمین های رها، ساماندهی می شوند / خدمت رسانی شبانه دو هزار نیروی خدمات شهری به شهروندان مشهدی

   سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از اجرای طرح ساماندهی، دیوار کشی و پاکسازی زمین های رها در سال 1400 خبر داد.
   زمین های رها، ساماندهی می شوند / خدمت رسانی شبانه دو هزار نیروی خدمات شهری به شهروندان مشهدی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محسن رهنمایی در حاشیه نهضت پاسخگویی مستقیم به تماس های مردمی 137 با اشاره به اینکه در حوزه نظافت و رفت و روب معابر شهر با مشکل خاصی روبرو نیستیم، اضافه کرد: فقط در محدوده های توس و قرقی، با توجه به اینکه برخی از معابر هنوز آسفالت نشده است لذا کار رفت و روب و نظافت با مشکل مواجه است که بعد از فراهم شدن زیرساخت ها، این مسئله رفع می شود.
   زمین های رها، ساماندهی می شود
   وی با بیان این مطلب که بخشی از تماس های شهروندان به موضوع زمین های رها و مشکلات بهداشتی این زمین ها اختصاص داشت، عنوان کرد: در نظر داریم برای ساماندهی زمین های رها در سطح شهر و اجرای ماده 110 در مورد این زمین ها، برای سال 1400، اعتبار ویژه ای اختصاص داده و در ادامه با اطلاع رسانی به شهروندانی که زمین های رها دارند، اخطار برای آنها صادر شود.
   رهنمایی گفت: در صورت عدم دیوار کشی زمین های رها از سوی شهروندان به خصوص زمین هایی که مشکل بهداشتی داشته و توسط شهروندان به 137 گزارش شده اند، زمین مورد نظر از سوی شهرداری دیوار کشی و پاکسازی شده و هزینه آن با اعمال 15 درصد جریمه از مالک دریافت خواهد شد.
   خدمت رسانی شبانه دو هزار نیروی خدمات شهری به شهروندان مشهدی
   وی با اشاره به اینکه سه هزار و 186 نیروی خدمات شهری روزها به شهروندان خدمت رسانی می کنند، اضافه کرد: شب ها نیز یک هزار و 948 نیروی خدمات شهری در حال خدمت رسانی به شهروندان در مواردی مانند جمع آوری زباله و رفت و روب و نظافت معابر هستند.
   رهنمایی افزود: با شیوع ویروس کرونا، تدابیر لازم از جمله توزیع ماسک، مواد ضدعفونی کننده و ویتامین دی در بین نیروهای خدمات شهری اندیشیده شده و به اجرا درآمد ولی با این حال، تعدادی از نیروهای خدمات شهری به کرونا مبتلا شده و متاسفانه دو تن نیز جان خود را از دست دادند، لذا از شهروندان به خصوص شهروندان مبتلا به کرونا درخواست داریم با دفع مناسب زباله های بهداشتی از جمله ماسک، ما را در جهت تامین سلامت نیروهای خدوم خدمات شهری یاری برسانند.

    

   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .