•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 189
   کد: 209860
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد خبر داد؛

   پیشرفت فیزیکی 20.5 درصدی پروژه احداث پردیس تئاتر شهر

   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: پروژه احداث پردیس تئاتر شهر مشهد هم اکنون از پیشرفت فیزیکی20.5 درصدی برخوردار است و طبق برنامه پیش بینی بهره برداری از آن در تابستان سال آینده انجام خواهد شد.
   پیشرفت فیزیکی 20.5 درصدی پروژه احداث پردیس تئاتر شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ امیر سیاوش حجازی گفت: پس از طی مراحل طراحی و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی پردیس تئاتر شهر مشهد در تیرماه ۹۹ شروع شد این پروژه در چهار طبقه کلی و با زیربنای تقریبی ۱۴ هزار متر مربع شامل یک سالن نمایش اصلی به ظرفیت ۷۰۰ نفر، سه عدد سالن نمایش بلک باکس به ظرفیت حداکثر ۲۰۰ نفر، یک سالن سینما به ظرفیت ۱۳۰ نفر و همچنین بخش های مختلفی شامل گالری، موزه هنر و کافی شاپ می باشد.
   وی تصریح کرد: عملیات خاکبرداری پروژه به حجم ۷۵۰۰ مترمکعب، اجرای فونداسیون پروژه به حجم ۴۰۰ تن آرماتوربندی و ۷۵۰۰ مترمکعب بتن ریزی اتمام یافته و هم اکنون مشغول اجرای عملیات دیوارهای بتنی هستیم.او بیان کرد: تا این لحظه بالغ بر ۴۰۰ تن آرماتوربندی دیوارها، ۱۱۵۰۰ مترمربع قالب بندی و همچنین بالغ بر ۳۰۰۰ مترمکعب بتن ریزی دیوارها انجام شده است.
   حجازی ادامه داد: پروژه پردیس تئاتر شهر مشهد در زمینی به وسعت 2.5 هکتار، حدفاصل خیابان فکوری ۸۲ و بلوار دلاوران واقع شده است.

    

   تعداد بازدید: 189
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .