•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 176
   کد: 209879
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی خبرداد؛

   نتایج مرحله اول جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی اعلام شد

   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی از پایان مرحله اول جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی با مشارکت بیش از 500 نفر از سرمایه های انسانی شهرداری مشهد خبر داد.
   نتایج مرحله اول جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی اعلام شد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: در مرحله اول این جشنواره تعداد 545 نفر از همکاران شهرداری مشهد با هم به رقابت پرداختند که در مجموع 317 نفر موفق شدند با کسب حداقل امتیاز 50 به مرحله دوم راه یابند که برای این افراد تا این زمان هشت ساعت آموزش عمومی و اضافه کار آموزشی به عنوان تشویق اختصاص یافته است.
   وی افزود: میانگین نمره کسب شده توسط تمامی شرکت کنندگان در این رقابت امتیاز 68 است که این سطح از نمره نشان دهنده جدی بودن رقابت بین افراد و انگیزه بالای ایشان جهت راه یافتن به مرحله دوم است.
   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی بیان کرد: به منظور ارتقای دو مهارت خلاصه برداری و ارائه شفاهی شرکت کنندگان و افزایش کیفیت رقابت در مرحله دوم، از اساتید مطرح کشوری جهت تدریس در دو کارگاه آموزشی آنلاین قبل از شروع رقابت در این مرحله بهره خواهیم برد.
   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به جدی تر شدن رقابت در مرحله دوم، از تمامی راه یافتگان به این مرحله دعوت می شود ضمن بهره برداری کامل از محتوای آموزشی این کارگاه ها، همچنان با هیجان و انگیزه بالا نسبت به مشارکت در ادامه مسابقات و تهیه و ارسال آثار در قالب یک ویدیوی سه دقیقه ای از خلاصه کتاب خود، طبق شرایط اعلام شده و در تاریخ مقرر اقدام کنند.
   گفتنی است که قوانین و ضوابط شرکت در مرحله دوم به شرح ذیل است؛
   ۱- شرکت در کارگاه های این مرحله اختیاری و صرفا جهت افزایش سطح آگاهی و دانش و همچنین راهنمایی موثر در آماده سازی ویدیو های خواسته شده است.
   2- کارگاه ها به صورت آنلاین و در بستر adobe connect برگزار خواهد شد.
   3- انتقال مفاهیم اصلی و کلیدی، محتوا و ساختار کتاب جز ملاک های این مرحله جشنواره است.
   4- ویدیو های ارسالی باید به صورت افقی land ecape)) باشد.
   5- مدت زمان ویدیو باید بین سه تا پنج دقیقه و با کیفیت hd و حجم حداکثر ۹۰ مگابایت ضبط شود.
   6- در هنگام ضبط ویدیو از لباس رسمی استفاده و شئونات اسلامی رعایت شود.
   7- ویدیو هایی که استاندارد های ذکر شده را نداشته باشند مورد داوری قرار نمی گیرند.
   8- تدوین ویدیو ها بلامانع است و کیفیت تصویر، نبود صدای محیط، هنر تصویرگری، خلاقیت بیان و نحوه معرفی از موارد مهم در بالا بردن سطح کیفی آثار در این بخش از جشنواره است.
   9- رقابت در این مرحله به صورت حذفی است و فقط افرادی که اثر آن ها جزء ۵۰ درصد برترین آثار ارسالی در این مرحله باشند به مرحله نهایی راه خواهند یافت.
   10- پس از اتمام مهلت ارسال آثار، داوری آغاز و بعد از پنج روز نتایج مرحله دوم از طریق سامانه جامع اعلام خواهد شد.
   از شرکت کنندگان تقاضا می شود برای دریافت تمامی اخبار و اطلاعیه های مرتبط با جشنواره، صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس @shahredanaee را دنبال کنند.

    

   تعداد بازدید: 176
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .