•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 148
   کد: 209907
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
   بختیاری مطرح کرد؛

   لزوم تداوم همراهی شهرداری مشهد در حوزه مسئولیت های اجتماعی

   رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: شهرداری در حوزه مسئولیت های اجتماعی و حمایت از ایتام در شهر مشهد، می تواند ما را به خوبی همراهی کند. حمایت و همراهی های شهرداری مشهد تاکنون نیز قابل تقدیر و تشکر است.
   لزوم تداوم همراهی شهرداری مشهد در حوزه مسئولیت های اجتماعی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مرتضی بختیاری صبح امروز در دیدار خود با شهردار مشهد، اظهار کرد: هدف از سفر به مشهد ابتدا بحث ساخت هزار واحد مسکونی در این شهر است که باید زیرساخت های آن را فراهم کنیم.
   وی افزود: نکته دوم تعیین تیم مهندسی و مشاور برای این پروژه امری مهم است. همچنین در این رابطه بر اساس تفاهم نامه ای صورت گرفته باید لایحه ای به شورا ارائه شود وعلاوه برآن در بحث مسئولیت های اجتماعی نیز شهرداری پای کار باشد.
   مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: همچنین طرح "ایران مهربان" با حضور معاون اول رییس جمهور طراحی شد و ایشان نیز به صورت کتبی به همه استان ها ابلاغ کردند و در استانداری های هر استان دبیرخانه آن لحاظ شده تا ما به امید خدا تا سال 1400 جشن نبود یتیم بی حامی را در کشور، برگزار کنیم.
   بختیاری تصریح کرد: شهرداری در حوزه مسئولیت های اجتماعی و حمایت از ایتام در شهر مشهد، می تواند ما را به خوبی همراهی کند. حمایت و همراهی های شهرداری مشهد قابل تقدیر و تشکر است.
   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .