•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 124
   کد: 209913
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

   بهسازی و تثبیت آسفالت بیش از 266 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه 1

   شهردار منطقه یک از بهسازی و تثبیت بیش از 266 هزار متر مربع از آسفالت معابر سطح این منطقه از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
   بهسازی و تثبیت آسفالت بیش از 266 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه 1

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای کیفیت سطح آسفالت و بهبود وضعیت تردد بیش از 266 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه مورد عملیات بهسازی و تثبیت آسفالت قرار گرفته و هدف اصلی اجرای این عملیات پاسخگویی به درخواست های شهروندان و جلب رضایت ایشان ذکر کرد.
   وی ادامه داد: بهسازی و تثبیت آسفالت باهدف جلب رضایت و رفاه شهروندان، بالا بردن کیفیت تردد وسایل نقلیه و سهولت در تردد شهروندان بیان نمود که با اعتباری بالغ بر 131 میلیارد ریال با شناسایی و کارشناسی آسفالت معیوب صورت پذیرفته است .
   باوندی خاطر نشان کرد؛ رسیدگی به درخواست های مردمی و بالابردن سطح کیفیت زندگی شهروندان همیشه از اهمیت زیاد برخوردار بوده و رفع معضل آسفالت نیازمند اولویت بندی بر اساس حجم تردد و درخواست شهروندان بوده که در دستور کار این اداره قرار دارد.
   شهردار منطقه یک ضمن تقدیر از شهروندان مشارکت جو از آنان خواست تا قبل از هر گونه حفاری ضمن مراجعه به شهرداری مجوز مربوطه را اخذ نمایند و در صورت مشاهده مرارد تخریب آسفالت مراتب را به شماره 137 اعلام کنند.

   تعداد بازدید: 124
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .