•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 90
   کد: 209929
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

   اجرای پروژه اصلاح هندسی نماز 21 در منطقه 9

   شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای پروزه اصلاح هندسی نماز 21 در این منطقه به منظور ایمن سازی تردد شهروندان خبر داد.
   اجرای پروژه اصلاح هندسی نماز 21 در منطقه 9

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری گفت: پروژه اصلاح هندسی خیابان نماز 21 در نزدیکی تقاطع بولوارهای دلاوران و نماز با هدف ارتقا ایمنی در تردد وسائط نقلیه هنگام ورود و خروج از این خیابان با بررسی های کارشناسی طراحی و فاز اجرایی آن در دی ماه سال جاری آغاز شد.
   وی تصریح کرد: اصلاح هندسی نماز 21 براساس نیازسنجی های صورت گرفته به عنوان یکی از درخواست های اصلی شهروندان آن محدوده به منظور ایجاد مسیر دسترسی ایمن برای ساکنین شناسایی شده است.
   اصغری اظهار کرد: این پروژه در محدوده نماز 21 و حدفاصل دلاوران 16 و 18 تا معبر شهید عارفی 2 براساس طرح تفصیلی اجرا می شود.
   وی افزود: در پروژه اصلاح هندسی نماز 21 با اجرای تحکیم بستر، خاک برداری، خاک ریزی، زیرسازی، دال گذاری و احداث پل در مسیل موجود آن محدوده ضمن هدایت اصولی آب های سطحی، 450 مترطول مسیر آسفالتی احداث و پیاده روهایی به عرض 3 متر در طول پروژه اجرا خواهد شد.
   شهردار منطقه 9 مشهد در پایان اضافه کرد: این پروژه با اعتبار 20 میلیارد ریال در مرحله اجرایی قرار دارد و براساس برنامه زمانبندی اواخر بهار سال آینده به بهره برداری می رسد.

    

   تعداد بازدید: 90
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .