•  
   منبع خبر : ١٠٠٣
   تعداد بازدید: 168
   کد: 209936
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
   قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد؛

   توجه ویژه‌ به خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم در حاشیه شهر

   قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: توجه ویژه ایی به خدمت رسانی و حل مشکلات مردم در حاشیه شهر شده و گام های مهمی برای حل مشکل مسکن نیازمندان برداشته شده است که این حرکت ادامه خواهد داشت.
   توجه ویژه‌ به خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم در حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مصطفی خاکسار قهرودی، در حاشیه مراسم آغاز عملیات ساخت پروژه مسکونی هزار واحدی امام رضا (ع) ویژه نیازمندان حاشیه شهر مشهد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: آستان قدس رضوی در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری، سند سیاست‌های کلان آستان قدس‌رضوی و تدبیر تولیت آستان‌قدس توجه ویژه‌ای به خدمت‌رسانی و حل مشکلات مردم به خصوص در حاشیه شهر مشهد دارد.
   وی افزود: در این پروژه آستان قدس گام مهمی را برای حل مشکل مسکن نیازمندان برداشته است که این حرکت ادامه خواهد داشت. آستان قدس در حوزه‎های مختلف با هماهنگی مسئولین استان در صحنه بوده و در عرصه‌های مختلف متناسب با تصمیم‌گیری‌ها کمک‎رسانی انجام خواهد داد.
   قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مورد سند تدوین شده، گفت: این سند در حوزه مسائل اقتصادی، فرهنگی، ارتقا خدمات به زائرین و همچنین ارتقای خدمت به محرومین در حاشیه شهر و نقاط هدف سیاست‌هایی را تعیین کرده است که به طور جدی به دنبال تحقق آن است.
   حوریه جمالی پور 

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .