•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 149
   کد: 209962
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

   اجرای 30 پروژه فضای سبز در منطقه 10/اقدامات موثر منطقه 10 در رفع آب گرفتگی های سطح معابر و بوستان ها

   نشست هماهنگی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد به همراه معاونان این حوزه به همراه احمد حافظ شهردار و مدیران این منطقه به منظور بررسی پروژه های خدمات شهری و فضای سبز این منطقه برگزار شد.
   اجرای 30 پروژه فضای سبز در منطقه 10/اقدامات موثر منطقه 10 در رفع آب گرفتگی های سطح معابر و بوستان ها

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ در این نشست با اشاره به اجرای 30 پروژه فضای سبز با اعتباری 60 میلیارد ریالی در سال جاری در این منطقه، اظهارکرد: ازاین تعداد 21 پروژه جدید و 9 پروژه از سال گذشته ادامه دار هستند.
   وی با تاکید بر اینکه از سال گذشته به منظور رفاه حال شهروندان و افزایش رضایتمندی آنان توجه ویژه ای به پروژه های فضای سبز داشته ایم، گفت: نوروز امسال برای اولین بار در چندسال گذشته جشنواره گل و نصب المان های تلفیقی خاص در داخل منطقه انجام شد.
   حافظ افزود: با توجه به فضاهای موجود ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد فضای سبز و بازپیرایی آن در منطقه داریم که اقداماتی را در این راستا اجرایی کرده ایم اما متاسفانه این منطقه در زمینه فضای سبز مظلوم واقع شده است.
   وی با بیان اینکه بیش از 7 میلیون مترمربع از معابراصلی و فرعی در محدوده خدمات شهری این منطقه قراردارد، افزود: از این مساحت 5 میلیون مترمربع به صورت سنتی و 2 میلیون مترمربع به صورت مکانیزه رفت و روب می شود و روزانه بیش از 152 تن زباله و پسماند از این منطقه جمع اوری می شود.
   شهردار منطقه 10 تصریح کرد: تجهیز گذرگاه غیرهمسطح عابر پیاده، احداث سرویس بهداشتی ثابت،احداث سرویس بهداشتی ثابت جنب پارکینگ شرکت نان قدس رضوی، تجهیز آبخوری و... از جمله پروژه های خدمات شهری این منطقه می باشد.
   حافظ بیان کرد: انبار نمک و پارکینگ ماشین آلات حوادث غیرمترقبه خدمات شهری نیز با پیشرفت فیزیکی 95 درصدی درحال اجرا است.
   جناب آقای یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت های اداره فضای سبز منطقه 10 و همراهی شهردار منطقه در این راستا، تصریح کرد: خوشبختانه این منطقه همیشه جزو مناطق برتر در ارزیابی ها و انجام اقدامات و فعالیت های مختلف می باشد.
   وی ادامه داد: مشکلات و معضلات ذکر شده در این منطقه با هماهنگی های صورت گرفته رفع خواهد شد، جذب کامل اعتبارات تا پایان سال جاری باید در دستور کار قرار گیرد.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته درراستای حل برخی معضلات منطقه، نظیرآب افتادگی دربرخی نقاط در پی بارش نزولات آسمانی، اقدامات بسیار خوبی طی سال جاری دراین منطقه صورت گرفته و با حفر چاه های جذبی و احداث کانال های مختلف تلاش شده است تا مشکلات ناشی از آب افتادگی حین بارش دراین منطقه به طورقابل توجهی کاهش پیدا کند.
   در این جلسه پروژه های فضای سبز و خدمات شهری منطقه مورد بررسی قرار گرفته و ضمن ارائه وضع موجود تصمیماتی به منظور بهبود وضعیت و افزایش رضایتمندی شهروندان صورت گرفت.

    

   تعداد بازدید: 149
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .