•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 163
   کد: 209970
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

   تجهیز سرویس های بهداشتی و احداث رمپ ورودی بوستان های سطح منطقه 2

   شهردار منطقه دو مشهد گفت: در راستا خدمت رسانی به شهروندان کم توان و معلول به جهت استفاده از بوستان های سطح منطقه اقدام به احداث و تجهیز سرویس های بهداشتی، آبخوری ها و احداث رمپ ورودی بوستان ها جهت رفاه و استفاده شهروندان دارای معلولیت کرد .
   تجهیز سرویس های بهداشتی و احداث رمپ ورودی بوستان های سطح منطقه 2

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: اداره پارک ها و فضای سبز در همین راستا اقدام به احداث 10 چشمه سرویس بهداشتی مجهز جهت استفاده شهروندان دارای معلولیت در بوستان های پردیس، سوسن، ثمانه، شمیم و فاز یک صدمتری کرده است.
   وی افزود: این اقدام با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 70 درصد که به صورت امانی توسط نیروهای منطقه در حال انجام است و تاکنون بوستان های پردیس، سوسن، ثمانه اتمام یافته و بوستان های صدمتری فاز یک و شمیم در حال کار است.
   شهردار منطقه دو مشهد بیان کرد: از دیگر اقدامات جهت رفاه افراد دارای معلولیت می توان به تجهیز 16 آبخوری در بوستان های سعیدی و امیر با اعتبار بالغ بر 70 میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 40 درصد که این نیز به صورت امانی در حال اجرا است.
   فرقانی تصریح کرد: همچنین احداث 14 مورد رمپ در ورودی بوستان های چهارگانه واقع در خیابان صدوقی و مدنی، خطی حاشیه کال خیام، رافونه ، ایثارگران 11 با اعتبار بالغ بر 50 میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 100 درصدی اشاره کرد.
   وی خاطرنشان کرد: گفتنی است موارد مذکور (سرویس بهداشتی، آبخوری و رمپ) توسط ستاد مناسب سازی بهزیستی خراسان رضوی بازدید و تائید شده است.
   اجرای پروژه آبیاری مکانیکی حاشیه بولوارهای عبدالمطلب و حرعاملی
   شهردار منطقه دو ادامه داد: با توجه به کمبود آب شرب درشهر مقدس مشهد، شهرداری منطقه دو با هدف جلوگیری از هدر رفتن آب، کاهش تردد تانکرهای حمل آب در سطح منطقه و در نتیجه کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از ایجاد ترافیک در سطح شهر اقدام به اجرای پروژه منابع آبی فضای سبز بولوار عبدالمطلب کرد.
   فرقانی ادامه داد: این پروژه در حاشیه بولوار عبدالمطلب حدفاصل ابوطالب تا خیابان نکاح به متراژ لوله گذاری 660 متر، پروژه بولوار حرعاملی حدفاصل بولوار خیام تا چهارراه شهید موسوی قوچانی به متراژ لوله گذاری سه هزار و 100 متر و خیابان تلاش 300 متر در حال اجرا است.
   وی اضافه کرد: همچنین اعتبار تخصیص یافته به پروژه عبدالمطلب بالغ بر 800 میلیارد ریال و حرعاملی سه میلیارد و 800 میلیون ریال بوده و خیابان تلاش بالغ بر یک میلیارد ریال که تا کنون با پیشرفت فیزیکی 85 درصد، حفر کانال و خاکبرداری، لوله گذاری و نصب شیر هیدرانت انجام شده است و در مرحله ترمیم مسیر حفاری قرار دارد.
   شهردار منطقه دو مشهد گفت: از اهداف این پروژه ها می توان به انتقال آب خام از برکه پردیس به مخازن بوستان های شفا دو، فتح المبین و آیت الله سعیدی اشاره نمود که این عملیات موجب تسریع در پرشدن مخازن و حذف تانکر شده است.

    

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .