•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 196
   کد: 210110
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

   جمع‌آوری روزانه حداقل ۷۰ تن خاک و نخاله از منطقه سه

   سرپرست شهرداری منطقه سه مشهد با اشاره به اینکه، نقاط آسیب پذیر برای تخلیه خاک و نخاله در این منطقه زیاد است، گفت: رسالت ۸۲، رسالت ۸۱، رسالت ۵۷، اراضی یوسف باری حدافاصل شهید ناصری تا بولوار رسالت و انتهای بهمن چهار از نقاط آسیب‌پذیر هستند که روزانه حداقل ۷۰ تن خاک و نخاله از این محدوده ها جمع‌آوری می‌شود.
   جمع‌آوری روزانه حداقل ۷۰ تن خاک و نخاله از منطقه سه

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با بیان این خبر اظهار کرد: میزان خاک و نخاله‌ای که از سطح شهرداری منطقه جمع‌آوری می‌شود، بسته به ماشین‌آلاتی است که در هر ناحیه از منطقه کار می‌کنند.
   وی افزود: از روز پنجشنبه 25 دی ماه تاکنون یک دستگاه لودر و ۹ دستگاه کامیون برای جمع‌آوری خاک و نخاله از انتهای بهمن ۴/۴۳ شروع به کار کرده اند و تاکنون حدود سه هزار متر مکعب بار خاک و نخاله از همین نقطه خارج شده است.
   سرپرست شهرداری منطقه سه مشهد با اشاره به اینکه، نقاط آسیب پذیر برای تخلیه خاک و نخاله در منطقه سه شهرداری مشهد زیاد است، خاطرنشان کرد: دو دستگاه ماشین برای جلوگیری از تخلیه خاک و نخاله غیرمجاز در منطقه، تدارک دیده شده است.
    

   تعداد بازدید: 196
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .