•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 131
   کد: 210184
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
   شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود مطرح کرد؛

   پارک بانوان وکیل آباد با وسعت پنج هزار و 800 متر؛ همسو با طبیعت

   شهردار مشهد گفت: پارک بانوان وکیل آباد تا پایان سال به شکلی مدرن و زیبا در فضایی به وسعت پنج هزار و 800 متر مربع با طراحی صخره ای و همسو با طبیعت و درختان کهنسال و تاریخی بوستان وکیل آباد، ان شاالله به بهره برداری می رسد.
   پارک بانوان وکیل آباد با وسعت پنج هزار و 800 متر؛ همسو با طبیعت

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در پست اینستاگرامی خود درباره احداث پارک بانوان می نویسد؛
   "حدود 13 سالی است که احداث پارک بانوان در برنامه های مدیریت شهری مشهد جای گرفته است اما همچنان برای همه شهروندان خانم در نقاط مختلف شهر، پارک بانوان در دسترس نیست. تلاش ما افزایش تعداد این بوستان های ویژه است.
   تا چهار سال گذشته فقط هشت پارک ویژه بانوان در شهر مشهد وجود داشت که خوشبختانه با تلاش همکاران در معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد و با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد طی این مدت، ساخت و تجهیز چهار پارک جدید در دستور کار قرار گرفته است.
   خوشبختانه بوستان های طرق، امید و بهار در این مدت مورد بهره برداری قرار گرفته اند و پارک بانوان وکیل آباد نیز تا پایان سال به شکلی مدرن و زیبا در فضایی به وسعت پنج هزار و 800 متر مربع با طراحی صخره ای و همسو با طبیعت و درختان کهنسال و تاریخی بوستان وکیل آباد، ان شاالله به بهره برداری می رسد.
   البته احداث مسیر ویژه دوچرخه وزمین تخصصی تنیس و زمین های چندمنظوره روباز برای ورزش های توپی و مسیر پیاده روی نیز در این بوستان پیش بینی شده و در اختیار بانوان همشهری ما قرار خواهد گرفت.
   موضوع مهمی که درباره احداث بوستان اختصاصی بانوان در سطح شهر در نظر گرفته می شود، این است که بتوانیم فضایی را برای تفریح و سرگرمی بی دغدغه شهروندان خانم ایجاد کنیم تا مطابق میل خود ساعاتی را به خوشی سپری کنند.
   درباره پارک بانوان بوستان پارک ملت نیز باید این نکته را اضافه کنم که ما با توجه به محدودیت هایی که بانوان در این بوستان داشتند، توسعه 18 هزار مترمربعی را در دستور کار قرار داده ایم تا با اضافه شدن مسیر پیاده روی و فضای بازی کودکان، مادران و خانم های بزرگواری که به پارک بانوان ملت مراجعه می کنند، دیگر دغدغه محیط بازی برای فرزندان خود را نداشته باشند.
   این خبر خوش را نیز باید اعلام کنم که به امید خدا عملیات اجرایی سیزدهمین پارک اختصاصی بانوان در مشهد را به زودی در بوستان نصرت آغاز خواهیم کرد و تا قبل از مرداد ماه 1400، به بهره برداری می رسد تا اهالی شریف محله امیرآباد و پورسینا نیز بتوانند از این فضای اختصاصی استفاده کنند"
   حوریه جمالی پور

   تعداد بازدید: 131
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .