•  
   منبع خبر : ١٠١٢
   تعداد بازدید: 350
   کد: 211200
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
   شهردارمشهد تاکید کرد؛

   سرعت بخشی به روند عملیات احیا بازار سرشور

   شهردارمشهد با اشاره به اینکه احیا بازار سرشور جزو الویت های شهرداری مشهد است، بر تسریع عملیات احیا و ساماندهی این گذر تاریخی تاکید کرد.
   سرعت بخشی به روند عملیات احیا بازار سرشور

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،محمد رضا کلائی، ظهر امروز در نشست بررسی پروژه های در حال اجرای منطقه هشت که با حضور معاونان شهردار، مدیرکل حوزه شهردار و شهردار منطقه هشت برگزارشد، افزود: بازار سرشور و در مجموع محله سرشور یک بافت تاریخی و فرهنگی است که بر ساماندهی و باز آفرینی آن تاکید داشته و داریم.
   وی اضافه کرد: یکی دیگر از پروژه های دارای اهمیت منطقه هشت محدوده ذکریا از جمله محوطه سازی، پیاده روسازی و آسفالت آن است که این پروژه نیز باید هرچه سریعتر به سرانجام برسد.
   کلائی همچنین به پروژه پیاده راه سازی و ساماندهی مسیرهای پیاده رو خیابان کوهسنگی اشاره و اظهارکرد: با توجه به منتهی شدن این مسیر به یکی از نقاط گردشگری و تفریحی شهر مشهد، مناسب سازی و بهسازی پیاده روهای خیابان کوهسنگی و تقویت پیاده محوری در آن از اهمیت زیادی برخوردار است.
   شهردار مشهد ادامه داد: یکی دیگر از مسیرهایی که در تقویت پیاده محوری باید به آن توجه شود، ساماندهی خیابان امام خمینی(ره) است؛ لذا بهسازی و مناسب سازی این معبر حد فاصل اداره کل دارایی تا میدان شهدا مورد توجه قرارگرفته و به سرعت اجرایی شود.
   وی افزود: میدان سعدی یکی از میادین قدیمی شهر مشهد است که مدت ها است به دلیل ساخت ایستگاه های خط دو قطار شهری شاهد عملیات عمرانی بوده است، با توجه به اینکه عملیات احداث مسیر دسترسی دوم ایستگاه سعدی نیز به زودی به پایان می رسد وضعیت سیما و منظر میدان به ویژه مناسب سازی این پیاده روها تا پایان اجرا و تکمیل شود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 350
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .