•  
   منبع خبر : ١٠٠٣
   تعداد بازدید: 240
   کد: 211236
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
   با حضور شهردار مشهد برگزار شد؛

   جلسه بررسی پروژه های منطقه 6

   جلسه بررسی مشکلات پروژه های منطقه 6 با حضور شهردار مشهد برگزار شد.
   جلسه بررسی پروژه های منطقه 6

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلسه بررسی مشکلات پروژه های منطقه 6 مشهد با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد، خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد، سید علی حسین پور شهردار منطقه 6 و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
   محمدرضا کلائی شهردار مشهد در این جلسه اظهار کرد: از جمله پروژه های دارای اولویت در این منطقه می توان به بازپیرایی مسیل طرق، احداث  یک هزار واحد مسکونی، احداث سواره رو کال امیر آباد و تقاطع غیرهمسطح شهید هریری و بازوی چهارم مصلی اشاره کرد.
   وی افزود: پروژه بوستان  68 هکتاری کشاورزی و ساماندهی شهرک شهید بهشتی نیز از دیگر پروژه هایی است که باید با جدیت به آن پرداخته شود.
   شهردار مشهد گفت: ساماندهی شهرک شهید بهشتی از جمله مواردی است که اثرات مثبتی را برای ساکنان این منطقه و سایر شهروندان برجای خواهد گذاشت و باید جزو اولویت های اصلی مدیران مربوطه و منطقه قرار بگیرد.
   کلائی بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه بررسی مشکلات و معارضات موجود در پروژه های فعال در سطح منطقه است تا ضمن حل مشکلات موجود بتوانیم با سرعت بیشتری پروژه ها را به اتمام رسانده و افزایش رفاه را برای شهروندان محقق کنیم.
   حوریه جمالی پور
    

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .