•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 125
   کد: 211291
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

   در آینده به سمت بودجه های تعاملی حرکت خواهیم کرد

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: با اتفاقات خوبی که در بودجه سازمان فرهنگی در حال رخ دادن است به سمت بودجه تعاملی حرکت خواهیم کرد به این معنا که برای اجرای هر پروژه نظر و دیدگاه مردم محلات مدنظر قرار خواهد گرفت.
   در آینده به سمت بودجه های تعاملی حرکت خواهیم کرد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی در مراسم افتتاح و رونمایی نخستین ایستگاه کتاب در سطح منطقه پنج و آغاز عملیات اجرایی احداث تالار مطالعه در بوستان رستگار مقدم که با حضور شهردار منطقه پنج و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از سیاست های اصلی ما در سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد این است که براساس نیازمندی و نیازسنجی از محلات و مردم پروژه های خود را برنامه ریزی کنیم.
   وی افزود: این دو پروژه یکی از اولویت هایی بود که همواره در جلسات با شورای اجتماعی محلات مطرح می شد. پروژه «محله ما» در 103 محله در حال برگزاری است و برنامه ریزی آن بر این اساس است که مردم پیشنهاد بدهند و ما به عنوان مجری پیگیر مطالبات آنان باشیم.
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد طی سه سال گذشته بنای خود را بر این موضوع گذاشته است و اکثر برنامه های اجرایی خود را با پیش زمینه نیاز سنجی و توجه به نظر اعضای شورای اجتماعی محلات به عنوان نمایندگان مردم اجرا کرده است.
   دانایی خاطرنشان کرد: از محدود بودن بودجه خود در برابر ایده های مطرح شده از سمت شهروندان شرمنده هستیم و مجبور هستیم پروژه هایی که در حد توان و اعتبار سازمان بوده را انتخاب و پیگیری کنیم. انشالله با اتفاقات خوبی که در بودجه سازمان فرهنگی در حال رخ دادن است به سمت بودجه تعاملی حرکت خواهیم کرد به این معنا که برای اجرای هر پروژه نظر و دیدگاه مردم محلات مدنظر قرار خواهد گرفت.
   وی اضافه کرد: آنچنان که متخصصان عنوان کرده اند آینده شهر مشهد جز این نیز نخواهد بود زیرا برای رسیدن به توسعه، توجه به نظرات و نیازهای شهروندان ضروری است و در صورت فقدان این موضوع شاهد نارضایتی شهروندان ودر نتیجه عدم توسعه پایدار خواهیم بود.
   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 125
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .