•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 301
   کد: 211308
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
   شهردار مشهد تاکید کرد؛

   اجرای فضای سبز میدان و نورپردازی زیرگذر تقاطع چند سطحی آزادگان تا پایان سال

   شهردار مشهد با اشاره به اقدامات انجام شده در پروژه تقاطع چهار سطحی آزادگان گفت: با توجه به اینکه دو سطح از این پروژه تا پایان اسفند آماده بهره برداری خواهد شد، بر آماده شدن همزمان بخشی از فضای سبز میدان و نورپردازی زیرگذر تقاطع آزادگان در زمان بهره برداری تاکید داریم.
   اجرای فضای سبز میدان و نورپردازی زیرگذر تقاطع چند سطحی آزادگان تا پایان سال

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضاکلائی ظهر امروز در نشست بررسی پروژه های عمرانی در حال احداث منطقه 12 که با حضور معاونان شهردار و شهردار منطقه دوازده برگزار شد، افزود: در مجموع پروژه احداث بولوار مهدیه، تقاطع چهار سطحی آزادگان و تقاطع غیر همسطح خلیج فارس برای ما بسیار مهم است.
   وی اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به زمان بهره برداری از زیرگذر و میدان پروژه تقاطع چهار سطحی آزادگان نزدیک می شویم عملیات اجرایی فاز اول فضای سبز پروژه و نورپردازی زیرگذر به سرعت آغاز شود.
   کلائی تصریح کرد: برای اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح خلیج فارس، فضای سبز حد فاصل این پروژه تا تقاطع چند سطحی آزادگان جمع آوری شده است، اما هنوز جداول آن جمع آوری نشده که با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز هرچه سریعتر باید این کار انجام شود.
   کلائی به گلایه های مردم در خصوص ترافیک و نازیبایی ورودی شهر از مسیر مشهد چناران واقع در حد فاصل سه راه فردوسی و بزرگراه پیامبر اعظم (ص) اشاره و اظهارکرد: وجود وانت بارهای فروش میوه و صیفی جات در کنار بزرگراه باعث ایجاد ترافیک سنگین، تصادف و همچنین بهم ریختگی سیما و منظر ورودی شهر مشهد می شود که این موضوع اعتراض مردم را به همراه داشته است.
   شهردارمشهد ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع شهرداری منطقه دوازده با هماهنگی سایر دستگاه های ذی ربط هرچه سریعتر نسبت به ساماندهی این وانت بارها تا اواخر اسفند اقدام کند.
   وی به ساماندهی و بازپیرایی فضای سبز بولوار شاهنامه اشاره و خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی برای ساماندهی فضای سبز این بولوار انجام شده است اما بر این موضوع تاکید داریم که ساماندهی فضای سبز بولوار شاهنامه تا پایان سال به سرانجام برسد.
   کلائی گفت: یکی دیگر از پروژه های مهم درحال اجرای منطقه دوازده احداث بولوار مهدیه و بولوار عصمتیه است که دارای اهمیت زیادی هستن لذا زمانبندی انجام شده مد نظر قرارگیرد.
   وی در ادامه افزود: بهسازی و نوسازی بافت فرسوده محله قلعه وکیل آباد واقع در منطقه دوازده یکی دیگر از موضوعات مهم است که بر ساماندهی و اجرای نکاتی که از سوی دفتر تسهیل گری این محله شناسایی و اعلام شده است تاکید دارم.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 301
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .