•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 175
   کد: 211336
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد؛

   کنترل ناوگان باری هوشمند می شود

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مشهد گفت: سیستم نظارت و کنترل ناوگان باری درون شهری هوشمندسازی می شود.
   کنترل ناوگان باری هوشمند می شود

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی باخرد در این خصوص افزود: در راستای اجرای ماده (7) قانون هوای پاک و در راستای ساماندهی تردد ناوگان باری سنگین و نیمه سنگین در سطح شهر مشهد، محدودیت زمانی و مکانی پیش بینی شده است که شامل کلیه وسایل نقلیه باری با تناژ بیش از 3/5 تن می شود.
   وی با اشاره به ضرورت اخذ مجوزهای لازم از سوی شرکت های حمل و نقل بار، اضافه کرد: از این پس علاوه بر کنترل ترددها توسط واحدهای بازرسی مستقر در سطح شهر، دوربین های نظارتی نیز خودروهای باری متخلف را جریمه می کنند؛ لذا توصیه می کنیم این شرکت ها برنامه سفر وسایل نقلیه باری خود در مناطق مختلف شهری را به نحوی تنظیم کنند که تردد و توقف آنها در محدوده‌های مکانی مطابق زمان مشخص شده در برگه مجوز باشد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مشهد تصریح کرد: مجوز تردد برای ناوگان باری سنگین و نیمه سنگین دارای پروانه فعالیت از شهر مشهد به صورت مدت دار و برای ناوگان باری برون شهری دارای بارنامه به مشهد یا ناوگان باری دارای پروانه فعالیت از سایر شهرها به صورت موردی از طریق سامانه ftms.mashhad.ir صادر می شود.
   باخرد با تاکید برممنوعیت تردد سایر ناوگان باری جاده ای و ترانزیتی در شهر که هدف سفر آن ها مشهد نیست، خاطرنشان کرد: این ناوگان موظف هستند تا از کنارگذر شمالی تردد کنند، لذا نظارت و اعمال قانون مکانیزه از طریق دوربین های سطح شهر، گامی مهم در جهت شهر هوشمند است و امیدواریم با این اقدام بتوانیم تا حد زیادی از تخلفات بکاهیم.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .