•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 336
   کد: 211353
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
   با حضور عضو هییت رییسه شورای اسلامی شهر مشهد انجام شد؛

   بازدید از نخستین پارک مادر و کودک در مشهد

   عضو هییت رییسه شورای اسلامی شهر مشهد به همراه شهردار منطقه 11 و تعدادی از بانوان فعال در حوزه فرهنگی از پروژه پارک مادر و کودک شهر مشهد و فاز دو بوستان چهل بازه که در حال اماده سازی است بازدید کردند.
   بازدید از نخستین پارک مادر و کودک در مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در این بازدید که ظهر امروز انجام شد، از بخش هایی از این دو پروژه بازدید به عمل آمد.
   گفتنی است پارک مادر و کودک با هدف ارائه خدمات به مادران، کودکان، افراد سالمند، زنان باردار و افراد دارای معلولیت در حال آماده سازی است. از جمله بخش های این مجموعه می توان به زمین ورزشی، وسایل بازی، بخش سرگرمی، فضای استراحت و... اشاره کرد همچنین در این مجموعه یک ساختمان دو طبقه نیز با خدماتی همچون سالن ورزشی کودک و مادر به صورت مجزا، اتاق نگهداری کودک، اتاق سنجش سلامت کودک، کافی شاپ و... در اخیتار شهروندان قرار خواهد گرفت.
   این پروژه با مساحت هشت هکتار و اعتبار بالغ بر 40 میلیارد تومان در حال آماده سازی است. و کودکان پسر تا سن 6 سال و دختران بدون محدودیت سنی می توانند از این پارک استفاده کنند.
   همچنین فاز دوم بوستان چهل بازه با مساحت 23 هکتار و اعتبار بالغ بر 100 میلیارد تومان در حدفاصل بولوار دانشجو تا سیدرضی قرار دارد و علاوه بر ایجاد فضای باز و تفریحی دارای کاربری کشاورزی است به این شکل که سه هکتار از این پارک به قطعات 15 تا 20 متر تقسیم و به مدت محدود در اختیار شهروندان قرار می گیرد تا محصولات مورد نظر خود را در آن کشت کنند.
   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 336
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .