•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 139
   کد: 211383
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   رییس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس؛

   تکلیف طرح راهبردی توس را روشن کنید

   رییس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس با انتقاد از ابلاغ نشدن طرح راهبردی توس، گفت: تکلیف طرح راهبردی توس را روش کنید تا شهرداری بتواند پاسخگوی مردم باشد.
   تکلیف طرح راهبردی توس را روشن کنید

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مسعود ریاضی در نطق پیش از دستور یکصد و بیست و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر افزود: سال 75 رهبر معظم انقلاب در بازدید از آرامگاه فردوسی خواستار توجه ویژه دولت مردان به توس شدند اما اکنون پس از گذشت 25 سال هنوز کاری انجام نشده است.
   وی اضافه کرد: این همه شعار می دهیم که "ما اهل کوفه نیستیم امام تنها بماند" پس چرا اجرا نمی کنیم؟ چند وقت است که طرح راهبردی توس تصویب شده اما هنوز ابلاغ نشده است .
   ریاضی ادامه داد: چند سال است که شهرداری مشهد به محدوده منفصل توس خدمات ارائه می دهد اما نمی تواند به مردم پاسخگویی کند چون طرح مصوب ندارد و از این موضوع مردم ناراضی هستند و مقصر را شهرداری می دانند درحالی که اشکال جای دیگری است.
   رییس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس افزود: شهرداری در محدوده ای خدمات رفت و روب و... انجام می دهد که هنوز تکلیفش مشخص نیست و ما می خواهیم این مشکل حل و تکلیف طرح روشن شود.
   تخفیف هزینه صدور یا تمدید پروانه فعالیت و اشتغال در ناوگان حمل و نقل بار درون‌شهری
   همچنین در ادامه یکصد و بیست و دومین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد لایحه تخفیف هزینه صدور یا تمدید پروانه فعالیت و اشتغال در ناوگان حمل و نقل بار درون‌شهری در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد (سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون‌شهری و حومه) اجازه داده شد، نسبت به اعمال ۵۰ درصد تخفیف در صدور یا تمدید پروانه فعالیت و اشتغال رانندگان و مالکان خودروهای حمل و نقل بار سبک و سنگین برای گروه‌های خاص شامل خانواده معزز شهدا (پدر، مادر، همسر، فرزند، جانبازان، رزمندگان(با سابقه حضور 6 ماه و بیشتر در جبهه)، آزادگان (با سابقه اسارت شش‌ماه و بیشتر) و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)و بهزیستی اقدام کند.
   در ادامه جلسه لایحه اصلاح و بروزرسانی لایحه تسهیلات و مشمولین و اصلاح لایحه اجرا و تکمیل پروژه بوم ‌پارک کشف‌رود با قید دو فوریت و لایحه آیین‌نامه رسیدگی به تخلفات بخش حمل و نقل مسافر در پایانه‌های برون‌ شهری نیز به تصویب شورای شهر مشهد رسید.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 139
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .