•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 273
   کد: 211403
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   شهردار مشهد؛

   اینترنت 5g اولین ثمره تفاهم نامه شهرداری با همراه اول است

   شهردار مشهد گفت: وظیفه ما این بوده که هر آنچه که مردم می خواهند، در این شهر رقم بخورد و مردم خواستار آن هستند که خدمات همراه اول، بهبود پیدا کند .
    اینترنت 5g اولین ثمره تفاهم نامه شهرداری با همراه اول است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در مراسم رونمایی از اولین دکل اینترنت G5 همراه اول در منطقه ثامن مشهد که با حضور معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات، فرماندار مشهد، رییس شورای شهر مشهد و برخی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: تفاهم نامه ای را با همراه اول به امضا رساندیم که اولین ثمره آن 5G در مشهد بوده و امید دارم ظرف چند ماه آینده مردم به صورت محسوسی تغییرات را احساس کنند.
   وی ادامه داد: وضعیت فعلی همراه اول در شهر مشهد با وجود اقتصاد قوی و وجود زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری؛ مناسب نیست. شهرداری مشهد می تواند به بهبود اوضاع کمک شایانی انجام دهد و زمینه هایی را فراهم کند تا وضعیت همراه اول به نقطه مطلوبی دست پیدا کند.
   شهردار مشهد بیان کرد: شهرداری مشهد را همه جوره پای کار خود بدانید. مشکلاتی که به لحاظ زیرساختی و سخت افزاری در این زمینه وجود دارد؛ می تواند توسط ما جبران شود. وظیفه ما این بوده که هر آنچه که مردم می خواهند، در این شهر رقم بخورد و مردم خواستار آن هستند که خدمات همراه اول، بهبود پیدا کند.
   وی تصریح کرد: بستری که در حال حاضر برای بحث 5G کارخانه نوآوری به وجود آمده زمینه مناسبی را برای تحقیق و توسعه فراهم خواهد کرد.
   شهردار مشهد خاطرنشان کرد: حوزه های فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات می تواند یکی از بهره برداران جدی این زیرساخت ها باشند و امید دارم با مشارکت دوستان بتوانیم از حداکثر توان موجود در مشهد بهره برداری کنیم.
   وی ادامه داد: از تمامی کسانی که مدیریت شهری را برای ارائه خدمات به مردم همراهی می کنند، کمال تشکر را دارم. ما تلاش خواهیم کرد با همکاری همه دستگاه ها زیر ساخت هایی که برای فیبر نوری در شهر مشهد است را به سرانجام برسانیم.
   شهردار مشهد عنوان کرد: یکی از خواسته های مردم این بوده که همراه اول به عنوان قدیمی ترین اپراتور و دارنده بیشترین تلفن دائمی در شهر مشهد خدمات خود را بهبود ببخشد.

   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 273
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .