•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 157
   کد: 211409
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد؛

   اقدامات مدیریت شهری مشهد در حوزه ICT در کشور موفقیت‌آمیز بوده است

   رییس شورای شهر مشهد با تاکید بر لزوم تداوم تلاش ‌‎های شهرداری مشهد در جهت توسعه زیرساخت‎های شهر هوشمند، گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و گسترده ‌تر در قالب اپلیکیشن «شهرمن»، نیاز به همراهی «همراه اول» را داریم و شهرداری باید زمینه تعامل و همراهی را فراهم آورد تا اقدامات ماندگاری را در سال‌‎های آتی، ویژه زائرین و مجاوران بارگاه رضوی ارائه دهیم.
   اقدامات مدیریت شهری مشهد در حوزه ICT در کشور موفقیت‌آمیز بوده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در مراسم رونمایی از اولین دکل اینترنت نسل 5G همراه اول در منطقه ثامن مشهد که با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرماندار مشهد، شهردار و دیگر مدیران شهری برگزار شد، اظهارکرد: انتخاب مشهد برای نصب و راه‌اندازی اینترنت نسل 5 انتخابی هوشمندانه از سوی همراه اول است. رونمایی از دکل‌ های اینترنت 5G در جوار بارگاه قدسی امام ‌رضا(ع) و دیگری در محل کارخانه نوآوری مشهد به ‌عنوان یک مرکز علمی، فناورانه و نوآورانه تصمیمی خردمندانه است.
   وی با بیان اینکه شورای پنجم شهر مشهد و مدیریت شهری در این دوره از ابتدای فعالیت خود شعار «مشهد؛ شهر امید و زندگی و شهر هوشمند» را به ‌عنوان شعاری محوری و اساسی مطرح کرده است، افزود: خدمات ارائه شده در زمینه توسعه شهر هوشمند و موفقیت‌ های کسب شده توسط مدیریت شهری مشهد در این دوره که با تلاش ‌های شهرداری و حمایت‌ ها و مساعدت‌ های شورای شهر محقق شده، به اذعان بسیاری از متخصصین و بزرگان حوزه ICT در کشور بی‌ نظیر است.
   رییس شورای شهر مشهد با بیان اینکه ارائه خدمات در زمینه تحقق بیش از پیش شهر هوشمند، مستلزم فراهم آوردن زیرساخت ‌ها و بسترهای مناسب است، تصریح کرد: امکاناتی چون دکل اینترنت نسل 5 جزو الزامات موفقیت ما در مدیریت شهری بوده و لذا تداوم همراهی شهرداری مشهد و همراه اول امری ضروری تلقی می ‌شود.
   حیدری با تاکید بر اینکه مدیریت شهری و شورای شهر مشهد نیز حامی توسعه زیرساخت‌ های هوشمندسازی است، گفت: همراهی های لازم جهت توسعه این مهم را خواهیم داشت تا سطح پوشش و گستره اینترنت نسل 5 در مشهد وسیع ‌تر شود.
   وی با بیان اینکه گسترش سطح پوشش اینترنت 5G برای شهر مشهد امری ضروری است، تصریح کرد: براساس آمار حدود از مجموع مشترکان همراه اول در مشهد، حدود 5 میلیون مشترک مربوط به همراه اول است و لذا این آمار نشان‌ دهنده اهمیت و ضرورت گسترش سطح پوشش است؛ اینترنت و تکنولوژی به خواست و نیاز مردم پیوند خورده و ما نیز باید به این نیاز پاسخ مناسب دهیم.
   رییس شورای شهر مشهد با تاکید مجدد بر لزوم تداوم تلاش ‌‎های شهرداری مشهد در جهت توسعه زیرساخت‎ های شهر هوشمند، ادامه داد: به منظور ارائه خدمات بهتر و گسترده ‌تر در قالب اپلیکیشن «شهرمن»، نیاز به همراهی «همراه اول» داریم و شهرداری باید زمینه تعامل و همراهی را فراهم آورد تا اقدامات ماندگاری را در سال‌‎ های آتی، ویژه زائرین و مجاوران بارگاه رضوی ارائه دهیم.
   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .