•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 92
   کد: 211434
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

   کاشت 250 هزار بوته گل فصلی در باغ وکیل آباد منطقه 9

   شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای اقدامات عمرانی، خدماتی و فضای سبز در باغ وکیل آباد در راستای طرح استقبال از بهار 1400 خبرداد.
   کاشت 250 هزار بوته گل فصلی در باغ وکیل آباد منطقه 9

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: بوستان وکیل آباد با 70 هکتار مساحت دارای جاذبه های طبیعی و متشکل از 7 باغ به هم پیوسته است و یکی از محل هایی است که میزبان تعداد زیادی از شهروندان و زائرین در بهار است.
   وی خاطرنشان کرد: برای افزایش طراوت و زیبایی منظر این باغ در آستانه سال 1400، اقدامات گسترده ای در قالب طرح استقبال از بهار در حال اجرا است.
   شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: بازپیرایی معابر، لایروبی و پاکسازی استخرها و رودخانه، بهسازی لانه ها و دان خوری پرندگان، رنگ آمیزی مبلمان پارکی، وسایل بازی کودکان و دستگاه های بدنسازی پارکی، بازپیرایی روشنایی و ... از اقدامات ویژه ای است که همزمان با استقبال از بهار 1400 در باغ وکیل آباد انجام می شود.
   اصغری اضافه کرد: یکی از شاخص ترین این اقدامات برای افزایش زیبایی محیط در این باغ، پروژه کاشت 250 هزار بوته گل فصلی است که تا پایان اسفند ماه به اتمام می رسد.
   وی با اشاره به اجرای اقدامات استقبال از بهار 1400 در بوستان خورشید، تاکید کرد: در این بوستان نیز در آستانه فرارسیدن بهار بیش از 130 هزار بوته گل فصلی کاشته خواهد شد.
   شایان ذکر است تا پایان سال سال جاری 28 المان گل توسط منطقه 9 جانمایی و نصب می شود و بیش از 1 میلیون و 400 هزار بوته گل فصلی و دائمی در سطح منطقه کاشته خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .