•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 121
   کد: 211441
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

   جمع آوری ۲۸۷ مورد نازیبایی از سطح منطقه سه

   شهردار منطقه سه گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار و رفع نازیبایی ها از معابر اصلی و فرعی در طی ۲۵ تا ۳۰ بهمن ماه، حدود ۳۰۰ اخطار برای رفع موارد نازیبا صادر و حدود ۲۸۷ مورد از این موارد شامل سایبان، بنر، تابلو سیاه و... در سطح منطقه سه جمع آوری شد.
   جمع آوری ۲۸۷ مورد نازیبایی از سطح منطقه سه

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان در این خصوص افزود: باتوجه به نزدیک شدن به فصل بهار، یکی از اقدامات ما در جهت استقبال از بهار رفع نازیبایی از معابر اصلی و فرعی منطقه است.
   وی با اشاره به اینکه بر همین اساس شروع به ساماندهی کردیم، افزود: قبلا تذکرهای لازم به مالکین ملک‌ها داده شده بود و بیشتر از مهلت مقرر نیز به این مالکین زمان داده شد تا به رفع این نازیبایی ها اقدام کنند.
   شهردارمنطقه سه افزود: بعد از این مهلت قانونی اگر مالک اقدام به رفع نکرده باشد، شهرداری برابر قانون هرچیزی را که موجب نازیبایی در سطح شهر شده باشد را جمع‌آوری می‌کند.
   رحمانیان ادامه داد: بر این اساس از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ بهمن ماه، حدود ۳۰۰ اخطار صادر و حدود ۲۸۷ مورد از موارد نازیبا در سطح معابر اصلی و فرعی شامل سایبان‌ها، بنر ، تابلو سیاه و... از سطح منطقه سه جمع آوری شد.

   تعداد بازدید: 121
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .