•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 162
   کد: 211446
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

   مرمت و همسطح سازی آسفالت به روش پیش گرمایش در منطقه یک

   شهردار منطقه یک از مرمت و همسطح سازی آسفالت به روش پیش گرمایش در این منطقه خبر داد.
   مرمت و همسطح سازی آسفالت به روش پیش گرمایش در منطقه یک

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد کورش باوندی در این خصوص گفت: در راستای کیفیت هر چه بیشتر آسفالت در سطح منطقه لکه گیری های ضروری با روش نوین پیش گرمایش انجام می شود.
   وی افزود: با توجه به حفاری های غیر اصولی که اغلب فاقد مجوز از شهرداری هستند شاهد نفوذ آب و مشکلات زیرسازی و نشست زمین به مرور زمان هستیم. که این امر موجب می شودعمر 20 ساله آسفالت به 2 تا 3 سال تبدیل ‌شود.
   شهردارمنطقه یک اضافه کرد: در روش پیش‌گرمایش ابتدا لایه آسفالت گرم شده و خمیری شکل و با ماده‌ای که از جنس قیر است مخلوط شده و پس از الک‌شدن برای آسفالت در نظر گرفته می‌شود. در این روش آسفالت‌ها یکدست انجام می‌شود به گونه‌ای که خط برش قابل تشخیص نخواهد بود.
   باوندی افزود: با توجه به اینکه شهرداری منطقه یک تقریبا از آسفالت جدید و با کیفیتی برخوردار است مقرر شد که به جای لکه‌گیری‌های دستی که هزینه بالایی دارد از روش پیش‌گرمایش با صرفه جویی در هزینه ها جایگزین شود.
   وی ادامه داد: در این راستا تا کنون معابر خیابان های شهید عطار غربی 1، صادقی 2، دانشگاه 27، مجد 17و خیابان کفایی در منطقه با روش پیش گرمایش مرمت شده اند.

    

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .