•  
   منبع خبر : 1007
   تعداد بازدید: 1684
   کد: 64938
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۱/۰۸

   فرهنگسرای حجاب

   فرهنگسرای حجاب علاوه بر انجام برنامه‌های عمومی و جاری در سطح منطقه، خدماتی را به صورت تخصصی و ویژه در گستره کل مشهد ارائه می‌کند که از آن جمله می‌توان به تور نیم‌روزه دختران (برگزاری جشنواره دختران شهر بهشت) اشاره کرد.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، فرهنگسرای حجاب در اردیبهشت ماه سال 1389 در بوستان حجاب با زیربنای هزار و 350 متر مربع در دو طبقه دارای بخش‌هایی از قبیل اتاق رابطین، اتاق کارشناسان، کلاس‌های ورزشی، کلاس‌های فرهنگی هنری، سالن کنفرانس، سالن ورزشی بزرگ، کتابخانه، بخش آرشیو محصولات حجاب، ایستگاه دخترانه (جشنواره دختران شهر بهشت) و... افتتاح گردید.
   ماموریت این فرهنگسرا گسترش التزام توحیدی و تعهد اخلاقی و انسانی نسبت به حفظ و صیانت از حریم عفاف و پاکدامنی و کرامت انسانی در بین شهروندان و فضای شهری در قالب وظایف قانونی و اساسنامه سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد است.
   فرهنگسرای حجاب علاوه بر انجام برنامه‌های عمومی و جاری در سطح منطقه، خدماتی را به صورت تخصصی و ویژه در گستره کل مشهد ارائه می‌کند که از آن جمله می‌توان به تور نیم‌روزه دختران (برگزاری جشنواره دختران شهر بهشت)، کانون‌های تخصصی حجاب، برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌های مرتبط با موضوع حجاب و عفاف، فعالیت‌های فرهنگی مشارکتی با موسسات و تشکل‌های فرهنگی و دغدغه‌مند حوزه عفاف و حجاب اشاره نمود.
   جشنواره دختران شهر بهشت
   از مهم‌ترین برنامه‌های این فرهنگسرای در سال‌های اخیر در کنار بزرگداشت مناسبت‌هایی چون روز ملی حجاب و عفاف و همچنین تولید محصولات متنوع جهت عرضه به مخاطبان، برگزاری جشنواره دختران شهر بهشت ویژه دانش‌آموزان دختر مدارس شهر مقدس مشهد و والدین آنان با موضوع حجاب و عفاف بوده که مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفت.

   زینب سرویها
    

   تعداد بازدید: 1684
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .