•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 856
   کد: 67325
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
   رییس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد:

   تالار شهر میدان شهدا به نماد مشهد تبدیل می‌شود

   میدان شهدا یک فضای عمومی با پیشینه‌ای کهن است که می‌تواند محلی برای ملاقات و ارتباط‌های دوطرفه مسئولین با شهروندان باشد.
   تالار شهر میدان شهدا به نماد مشهد تبدیل می‌شود

   رییس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کیفیت تالار شهر بسیار قابل قبول ارزیابی می‌شود و به یکی از نمادهای شاخص شهر در آینده تبدیل خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی ذاکرالحسینی در خصوص طرح بزرگ میدان شهدا افزود: بعضی از پروژه‌های میدان شهدا زیرمجموعه مدیریت اجرایی آن است که بعضا به صورت مشارکتی به اجرا در می‌آید به همین منظور شهرداری تلاش ویژه‌ای دارد تا این طرح 14 هکتاری را در بازه زمانی کوتاهی اجرا کند.
   به گفته وی، یکی از کارهای خوبی که در سال‌های گذشته صورت می‌گرفت انتخاب بنای برتر در شهر بود که مطمئنا با تلاش‌های صورت گرفته تالار شهر در سال جاری این عنوان را کسب خواهد کرد.
   وی تصریح کرد: تلاش جدی شهرداری مشهد در خصوص طرح میدان شهدا بدین گونه است که پروژه های در حال اجرا هر چه زودتر به پایان برسد وواحدهای به اتمام رسیده هر چه زودتر واگذار شود تا سبب رونق مجموعه و طرح شود.
   رییس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد یادآور شد: تالار شهر نیز حدود 8 سال قبل مورد طراحی قرار گرفته است و هم اکنون فاز 1 و 2 آن به اتمام رسیده و دارای یک تالار همایش بزرگ و مجموعه موزه است که می‌توان در آنها اقدام به معرفی دستاوردهای شهری و خدمات مفید به شهروندان نمود.
   ذاکرالحسینی اضافه کرد: از زمانی که شورای چهارم به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد، پیشرفت فیزیکی سالن جلسات علنی شورای اسلامی شهر 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشت به همین منظور فقط توانستیم قسمتی از معماری داخلی، پارتیشن بندی و اتاق‌ها را تغییر دهیم و تغییرات اساسی شامل آن نشد ولی با توجه به شرایط موجود طرح فعلی نیز قابل قبول و مورداستفاده است.
   وی گفت: به مشاور پروژه تالار شهر طرح بررسی و مطالعه استفاده از سالن همایش در مواقع پیش‌بینی نشده را ارائه کردیم تا در زمان اضطرار از این مکان استفاده شود.
   رییس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: میدان شهدا یک فضای عمومی با پیشینه‌ای کهن است که می‌تواند محلی برای ملاقات و ارتباط‌های دوطرفه مسئولین با شهروندان باشد.
   ذاکرالحسینی یادآور شد: تالار شهر هم‌اکنون قابل استفاده است ولی تا اتمام نهایی فعالیت‌های جزیی از ابتدای خردادماه تحویل شورای اسلامی شهر مشهد خواهد شد تا جلسات در آنجا برگزار شود و اعضا در آنجا مستقر شوند.
   حسین زوارزاده


    

   تعداد بازدید: 856
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .