•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 162
   کد: 67403
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
   عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد:

   میدان شهدا پایگاه خدمت به شهروندان شده است

   مشاور طرح تالار شهر باید به نوعی چیدمان و جای گذاری لوازم اداری را در نظر بگیرد که اعضای شورای اسلامی شهر به راحتی بتوانند از امکانات جدید بهره‌مند گردند چرا که تالار شهر مکانی جدید التاسیس است که بنای آن با شعار خدمت به شهروندان پایه‌گذاری شده است.
   میدان شهدا پایگاه خدمت به شهروندان شده است

   عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با توجه به اینکه شهرداری مشهد از دیرباز در میدان شهدای این شهر واقع شده بود ضرورتی مبنی بر استقرار نمایندگان مردم مشهد نیز در این مکان محسوس بود به همین جهت ساختمان تالار شهر احداث شد تا به پایگاه خدمت به شهروندان تبدیل شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بروز دبیریان در جریان بازدید از ساختمان تالار شهر افزود: بنا به نقل قول مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا هم‌اکنون تالار شهر که شاخص‌ترین پروژه این طرح به حساب می‌آید تمام فعالیت‌های عمرانی را پشت سر گذاشته و تنها تجهیز اداری و چیدمان آن باقی مانده است.
   وی ادامه داد: مشاور طرح تالار شهر باید به نوعی چیدمان و جای گذاری لوازم اداری را در نظر بگیرد که اعضای شورای اسلامی شهر به راحتی بتوانند از امکانات جدید بهره‌مند گردند چرا که تالار شهر مکانی جدید التاسیس است که بنای آن با شعار خدمت به شهروندان پایه‌گذاری شده است.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: چیدمان سالن جلسات علنی شورای اسلام شهر به گونه‌ای طراحی شده که تمامی اعضای، میهمانان و خبرنگاران می‌توانند از طریق کابل شبکه و اینترنت بی‌سیم و اتصالات برق به راحتی استفاده کنند.
   دبیریان اضافه کرد: سالن جلسات علنی دارای ایرادات جزئی بود که با توجه به بازدید صورت گرفته مقرر شد تا پایان هفته مشکلات برطرف شود تا پس از تجهیز اداری که توسط معاونت اداری و مالی شهرداری به شورای اسلامی شهر تحویل داده می شود.
   حسین زوارزاده
    

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .