•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 209
   کد: 67416
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدا مشهد:

   مسجد یزدی آبادی‌های میدان شهدا در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد

   در طبقات زیرین شبستان دو سالن اجتماعات با گنجایش تقریبی 300 نفر، سرویس بهداشتی و آشپزخانه مستقل طراحی شده است که در ایام خاص و مراسم آئینی پذیرای حضور مجاوران و زائران خواهد بود.
   مسجد یزدی آبادی‌های میدان شهدا در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد

   مدیر اجرایی طرح میدان شهدا مشهد گفت: مسجد یزدی آبادی‌ها از مجموعه پروژه‌های میدان شهدا در محدوده پارک هشت‌آباد است که با زیربنایی بالغ بر 1900 مترمربع احداث شده است و تنها اقدامات بسیاری جزئی آن باقی مانده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برجسته‌نژاد در این خصوص افزود: این مسجد در سه طبقه روی زمین و دو طبقه زیر زمین با کاربری‌های فرهنگی، کلاس‌های آموزشی و فضاهای اداری طراحی شده است.
   وی ادامه داد: همچنین این بنا مجهز به دو شبستان اختصاصی ویژه خواهران و برادران است که در یک ترکیب واحد، فضای محصور گنبد و قاعده‌ای دوار را تداعی می‌کند.
   مدیر اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا مشهد گفت: در طبقات زیرین شبستان دو سالن اجتماعات با گنجایش تقریبی 300 نفر، سرویس بهداشتی و آشپزخانه مستقل طراحی شده است که در ایام خاص و مراسم آئینی پذیرای حضور مجاوران و زائران خواهد بود.
   برجسته‌نژاد تصریح کرد: بنا به حمایت‌های ویژه شهردار مشهد و حوزه فنی و عمران عملیات عمرانی پروژه میدان شهدا با سرعت خوبی در حال انجام است و با این روال به زودی شاهد افتتاح این مسجد در آینده‌ای نزدیک خواهیم بود.
   حسین زوارزاده
    

    

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .