•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 324
   کد: 69675
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۰۱
   رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   حضور سرمایه‌گذاران خارجی در شهر مشهد

   ما در شهر مشهد چند پهنه را برای بلند مرتبه‌سازی تعریف کردیم و قرار است یک برج 52 طبقه نیز در یکی از همین پهنه‌ها در وکیل آباد احداث شود.
   حضور سرمایه‌گذاران خارجی در شهر مشهد

   رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سرمایه‌گذاران خوبی از خارج کشور به شهر ما آمده‌اند و خواستار سرمایه‌گذاری در شهر مشهد هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عبدالکریم جوادی در نخستین همایش ملی آینده‌پژوهی در شهرهای اسلامی که در هتل پردیسان برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه ساختمان‌های بلندمرتبه در شهر مشهد احداث شده که این یک خیانت به امام رضا(ع)، زائران و مجاوران حرم رضوی است.
   وی افزود: باید با همکاری مردم، مدیریت شهری و نخبگان آنچه را که پایتخت معنوی ایران و همچنین پایتخت فرهنگی جهان اسلام را در سال 2017 تهدید می‌کند را از بین ببریم و یا حداقل بتوانیم این مشکلات را کمرنگ کنیم.
   رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه گفت: البته نباید از بلندمرتبه‌سازی در همه شهر مشهد جلوگیری کنیم بلکه با در نظر گرفتن پهنه‌هایی مشخص در شهر، اقدام به بلندمرتبه‌سازی کنیم اما باید این بلندمرتبه‌سازی‌ها با دین و فرهنگ ما منطبق باشد.
   جوادی تصریح کرد: ما در شهر مشهد چند پهنه را برای بلند مرتبه‌سازی تعریف کردیم و قرار است یک برج 52 طبقه نیز در یکی از همین پهنه‌ها در وکیل آباد احداث شود.
   وی با بیان اینکه پهنه‌های زیادی برای بلندمرتبه‌سازی در شهر مشهد داریم، اضافه کرد: سرمایه‌گذاران خوبی از خارج کشور به شهر ما آمده‌اند و خواستار سرمایه‌گذاری در شهر مشهد هستند و ما نیز قطعا از آنها حمایت خواهیم کرد و در آینده اتفاقات بسیار خوبی در شهر مشهد رخ خواهد داد.
   عضو شورا اسلامی شهر مشهد یادآور شد: امروز کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در شهر مشهد هستند، دغدغه شهر را دارند و یکی دیگر از موارد سرمایه‌گذاری در شهر مشهد احداث زائر سرا برای زائران حرم رضوی است.
   سید زهیر موسوی

    

   کلید واژه ها: سرمایه‌گذاران -
   تعداد بازدید: 324
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .