•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 251
   کد: 70603
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری نخستین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد در تالار شهر

   6 دوربین داخلی برای پوشش تصویری جلسات تعبیه شده که به صورت زنده اقدام به پخش تصاویر می‌کند.
   برگزاری نخستین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد در تالار شهر

   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد گفت: نخستین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد در سالن جلسات علنی تالار شهر همزمان با سه شنبه 12 خردادماه برگزار خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برجسته‌نژاد در این خصوص تصریح کرد: سالن جلسات علنی شورای اسلامی شهر واقع در تالار شهر اخیرا توسط معاونت عمرانی استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد مورد بازدید قرار گرفته و کیفیت آن مطلوب و برخوردار از تکنولوژی روز ارزیابی شده است.
   وی تصریح کرد: سالن جلسات علنی به صورتی طراحی شده که اعضای شورای اسلامی شهر در دو رینگ اصلی میزها مستقر می‌شوند که تمامی میزها به شبکه برق، کابلHDMI، میکروفون، شبکه، USP، AUDIO ، کابل گرافیک کامپیوتر، بلندگو و سیستم رای گیری اتومات و آنلاین مجهز هستند.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد افزود: همچنین سالن به سیستم حضور و غیاب کارت و WIFI داخلی شهرداری مشهد متصل است.
   برجسته‌نژاد خاطرنشان کرد: رینگ سوم صندلی‌ها به خبرنگاران اختصاص یافته است و صندلی‌های آخر برای ناظران و میهمانان در نظر گرفته شده است.
   به گفته وی، 125 صندلی تمام ظرفیت نشیمن سالن جلسات علنی شواری شهر است که از بهترین نوع صنایع چوب استن برای آن بهره گرفته شده است.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد گفت: 6 دوربین داخلی برای پوشش تصویری جلسات تعبیه شده که به صورت زنده اقدام به پخش تصاویر می‌کند.
   حسین زوارزاده

    

   تعداد بازدید: 251
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .