•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 508
   کد: 70669
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
   همزمان با اعیاد شعبانیه صورت می‌گیرد؛

   تولید و توزیع 7هزار پرچم در میان تشکل‌های فعال فرهنگی مشهد

   از دیگر برنامه‌های این ایام، اجرای تئاترهای خیابانی و پاتوق‌های سرود است که در ایستگاه‌های شور و انتظار تشکل‌های فرهنگی اجرا خواهد شد.
   تولید و توزیع 7هزار پرچم در میان تشکل‌های فعال فرهنگی مشهد

   به منظور فضاسازی شاد و متنوع در ایام سالروز میلاد امام زمان (عج)، 7هزار پرچم‌ در ابعاد مختلف در بین تشکل‌های مشهدی توزیع می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محصولات فرهنگی متنوعی برای روز نیمه شعبان در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به فضاسازی شهر با پرچم‌های ساتن، توزیع کتاب کار مبلغ ، پوستر و فلش کارت اشاره کرد.
   تولید و توزیع 7هزار پرچم ساتن متوسط، 300 پرچم ساتن بزرگ،10هزار پرچم خودرویی از جمله برنامه‌های واحد انتشارات سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد به منظور زیباسازی فضای شهری و همچنین تولید 3هزار پرچم سه گوش، 500 پرچم عرضی مخمل و 10هزار سربند از دیگر برنامه‌های فضاسازی شهری در ایام نیمه شعبان در جهت اجرای بهتر برنامه‌ها پیش‌بینی شده است.
   بر پایه این خبر، 7 عنوان سرود و کلیپ نیز برای جشن‌های نیمه شعبان تولید می‌شود. همچنین تشکل‌ها برای اجرای برنامه‌های خود می‌توانند از کتاب «کار مبلغ» به منظور ترویج فرهنگ مهدوی بهره‌مند شوند به همین منظور هزار نسخه کتاب «کار مبلغ» تولید شده است که به تشکل‌ها و مساجد برگزار کننده جشن‌های نیمه شعبان اهدا خواهد شد.
   تولید 500 عدد شابلون نیز یکی دیگر از محصولات فرهنگی این ایام خواهد بود که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، 10هزار نسخه کتاب کودک تولید و خریداری شده تا کودکان هر چه بیشتر با فرهنگ مهدوی آشنا شوند. همچنین 6 فریم پوستر و فلش کارت با رویکرد توجه به مستضعفان و 11 فریم با رویکرد القاب مهدی موعود(عج)، 2 عنوان پوستر از دیگر محصولات فرهنگی تولید شده است.
   از دیگر برنامه‌های این ایام، اجرای تئاترهای خیابانی و پاتوق‌های سرود است که در ایستگاه‌های شور و انتظار تشکل‌های فرهنگی اجرا خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 508
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .