•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 382
   کد: 70752
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد:

   نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای خانگی در میدان شهدا برگزار می‌شود

   نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای خانگی از تاریخ 12 الی 22 خرداد ماه از ساعت 10 صبح الی 22 پذیرای علاقه‌مندان به هنر و صنایع دستی است.
   نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای خانگی در میدان شهدا برگزار می‌شود

   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد گفت: نخستین نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای خانگی در ساختمان توس میدان شهدا با هدف حمایت از صنایع دستی کشور، 12 خردادماه افتتاح می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برجسته‌نژاد با اشاره به حضور چشمگیر هنرمندان در این نمایشگاه افزود: هنرمندان سراسر کشور از جمله استان‌های یزد، تبریز، کرمان، همدان، تهران، چهارمحال و بختیاری، گرگان، اصفهان و خراسان رضوی تمام 50 غرفه موجود و بخشی از راهروهای ساختمان را رزرو کرده‌اند.
   وی ضمن اشاره به 20 خردادماه که روز ملی صنایع دستی است، تصریح کرد: در این نمایشگاه بازدیدکنندگان می‌توانند نمایی از تمام انواع هنرهای دستی و تزیینی کشور را مشاهده و خریداری نمایند.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدا در ادامه گفت: زمینه‌هایی همچون سفالگری، ساخت زیور آلات، شمع سازی، پتینه کاری، دست دوزی چرم، قلم زنی روی مس، نمد بافی، قالی بافی ترکمن، پته دوزی، کار با سنگ نمک، کار با سنگ‌های گران قیمت، ویترای و تابلوهای شنی حضور دارند که در ساعات بازدید همزمان با نمایش و فروش، کارگاه دایر بوده و به تولید آثار هنری نیز مشغول خواهند شد.
   برجسته‌نژاد ادامه داد: بخش ویژه غذاهای سنتی و شیرینی‌های خانگی نیز در طبقه فوقانی ساختمان توس دایر می‌شود که در حاشیه نمایشگاه به معرفی خوراکی های سنتی و ارائه خدمات به بازدیدکنندگان خواهد پرداخت.
   به گفته وی، نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای خانگی از تاریخ 12 الی 22 خرداد ماه از ساعت 10 صبح الی 22 پذیرای علاقه‌مندان به هنر و صنایع دستی است.
   حسین زوارزاده


    

   تعداد بازدید: 382
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .