•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 140
   کد: 71496
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد:

   عبور TBM خط 2 قطار شهری هیچ مشکلی برای تالار شهر به وجود نیاورده است

   با توجه به ازدحام جمعیت در زمان ورود و خروج از ایستگاه قطارشهری، سرویس خروج اضطراری برای زمان بحران نیز در محدوده ایستگاه‌های میدان شهدای قطارشهری در نظر گرفته شده است.
   عبور TBM خط 2 قطار شهری هیچ مشکلی برای تالار شهر به وجود نیاورده است

   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد با اشاره به عبور TBM خط 2 قطار شهری از میدان شهدا گفت: دستگاه حفاری که از زیر ساختمان تالار شهر در شمال میدان وارد ایستگاه G2 شده است و از زیر این میدان مسیر خود را به سمت میدان سعدی ادامه می‌دهد، هیچگونه خللی در پروژه تکمیل شده تالار شهر به وجود نیاورده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید برجسته‌نژاد در خصوص عبور دستگاه حفار تونل قطار شهری از زیر تالار شهر افزود: ساختمان تالار شهر از نظر پدافند غیرعامل یک ساختمان با استاندارد بالا است و عبور دستگاه حفار قطار شهری از زیر فونداسیون آن هیچ‌گونه خطری را در پی نداشته است.
   وی با اشاره به عبور سه خط قطار شهری در دو تراز زیرین میدان شهدا خاطر نشان کرد: ایستگاه G2 قطار شهری مشهد و سالن ورودی آن در کنار پروژه‌های تالار شهر و هدایت به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا زائران و مجاوران به راحتی به سایر نقاط میدان شهدا دسترسی پیدا کنند.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد ادامه داد: میدان شهدا عملا دسترسی‌های ایستگاه قطارشهری را به سطوح همکف و منفی یک فراهم می‌کند و مسافران می‌توانند از خدمات رفاهی، فرهنگی و مذهبی آن استفاده کنند.
   برجسته‌نژاد خاطر نشان کرد: با توجه به ازدحام جمعیت در زمان ورود و خروج از ایستگاه قطارشهری، سرویس خروج اضطراری برای زمان بحران نیز در محدوده ایستگاه‌های میدان شهدای قطارشهری در نظر گرفته شده است.
   وی ادامه داد: پس از تکمیل پروژه ایستگاه قطار شهری، سقف عرصه بسته شده و زمین پروژه هدایت نیز برای ادامه عملیات اجرایی آزاد می‌شود.
   حسین زوارزاده

    

   تعداد بازدید: 140
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .