•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 194
   کد: 73323
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۴/۱۱
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

   بنا و معماری تالار شهر میدان شهدا قابل قبول است

   با توجه به سابقه و پیشینه تاریخی انقلابی میدان شهدا می طلبد که به نمادی از انقلاب و شهدا تبدیل شود، به این منظور در حال تدوین طرح پیوست فرهنگی آن هستیم تا از نظر سیما و منظر شهری دارای الگوی خاصی شود.
   بنا و معماری تالار شهر میدان شهدا قابل قبول است

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نوع بنا و معماری تالار شهر و دیگر ابنیه طرح میدان شهدا به تناسب بودجه و دیگر موضوعات مرتبط قابل قبول است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام مجید فاطمی ارفع در این خصوص افزود: از مدیران طرح میدان شهدا به جهت اتمام و تکمیل تالار شهر با کمترین امکانات و مشکلات منابع مالی نهایت تشکر را داریم ولی بابت پیوست فرهنگی این بنا تقاضای ارائه طرح کرده‌ایم.
   وی تصریح کرد: هر گونه اقدام فرهنگی در تالار شهر باید در قالب پیوست فرهنگی و البته تائید کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اتفاق بیفتد و توجه جدی مدیران طرح میدان شهدا به این موضوع را خواستار هستیم.
   عضو کمیسیون فرهنگی، امور اجتماعی و زیارت شورای اسلامی شهر مشهد یادآور شد: زحمات بسیار زیادی برای طرح میدان شهدا کشیده شده، این در حالی است که مدیریت فعلی آن در واقع وارث این طرح است نه بنیانگذار آن؛ ولی با این تفاسیر در ابتدای نقشه‌کشی و برنامه‌ریزی طرح میدان شهدا باید ساختار ها و فضاهای لازم تدارک دیده می‌شد تا موفق تر از وضعیت فعلی جلوه کند.
   فاطمی ادامه داد: طرح قبلی میدان شهدا دارای ایرادات و مشکلات فنی بسیاری بوده که مدیریت جدید اقدام به اصلاح آنها کرد تا نوع معماری و ابنیه آن به وضعیت مطلوب نزدیک شود و روندی قابل قبول را طی نماید.
   وی اضافه کرد: با توجه به سابقه و پیشینه تاریخی انقلابی میدان شهدا می طلبد که به نمادی از انقلاب و شهدا تبدیل شود، به این منظور در حال تدوین طرح پیوست فرهنگی آن هستیم تا از نظر سیما و منظر شهری دارای الگوی خاصی شود.
   حسین زوارزاده

    

   کلید واژه ها: تالار شهر -
   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .