•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 136
   کد: 74948
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
   رییس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی:

   عرصه میدان شهدا به عرصه بزرگ اجتماعات شهری تبدیل می‌شود

   معماری و کلیت طرح تالار شهر میدان شهدا از کیفیت مطلوبی برخوردار است به نوعی که در احداث آن تحکیم و گنجایش سال‌های آتی در نظر گرفته شده است.
   عرصه میدان شهدا به عرصه بزرگ اجتماعات شهری تبدیل می‌شود

   رییس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی گفت: تنها 25 درصد از فعالیت‌های عمرانی پروژه میدان شهدا باقی مانده است و با اتمام آن عرصه میدان شهدا به صورت واقعی می‌تواند عرصه بزرگ اجتماعات شهری خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا رییسی در خصوص معماری و ابنیه تالار شهر افزود: میدان شهدای مشهد در واقع شناسنامه تاریخی این شهر محسوب می‌شود و جایگاه آن برای زائر و مجاور مطلوب و تثبیت شده ارزیابی می‌شود به همین منظور جانمایی بنای تالار شهر در این میدان قرار گرفته است.
   وی اضافه کرد: معماری و کلیت طرح تالار شهر میدان شهدا از کیفیت مطلوبی برخوردار است به نوعی که در احداث آن تحکیم و گنجایش سال‌های آتی در نظر گرفته شده است.
   رییس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی تصریح کرد: کاربری‌هایی که برای ساختمان تالار شهر تعریف شده است همگی می‌تواند به کمک ساختارهای موجود در شهرداری مشهد و نیازهای عمومی مردم باشد به نحوی که تالار شهر شامل سالن همایش، گالری موقت، موزه، سالن کنفرانس، نمازخانه و... است و می‌تواند شامل فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شهری شود.
   رییسی افزود: تاثیرگذاری پروژه میدان شهدا در منطقه از هیچکس پوشیده نیست و با افتتاح رسمی این بنا بسیاری از برنامه‌ها می‌تواند به صورت متمرکز در این میدان برگزار شود.
   حسین زوارزاده
    

   تعداد بازدید: 136
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .