•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 76
   کد: 85278
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۴
   در آستانه فصل زمستان صورت گرفت؛

   پوشش 580 اصله درخت با استفاده از محلول بردو در منطقه 4 مشهد

   از ابتدای سال جاری تاکنون، 6054 نهال در بوستان‌های بهشت، ارم، بسیج، بنفشه، شکوفه، زیتون و بلوارهای مفتح، طبرسی شمالی، طبرسی جنوبی، مجلسی، امت، نبوت، ابوریحان و خیابان‌های طباطبایی، وحید، میثم و ایثار و ... کاشته شده است.

   شهردار منطقه 4 مشهد از پوشش تنه 580 اصله درخت بوستان‌های این منطقه با استفاده از محلول بردو خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید کمال‌الدین شاهچراغی گفت: به منظور مبارزه با آلودگی‌های قارچی و کنترل بیماری در درختان، از محلول بردو برای مقاوم سازی درختان این منطقه استفاده شده است.
   وی عنوان کرد: در این عملیات 580 اصله درخت در بوستان‌های ارم- پنجتن 45 و بهشت جنب میدان شهید مفتح با استفاده از این محلول مقاوم‌سازی گردیده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد، هرس سرشاخه‌های خطرساز در حاشیه خیابان‌ها، اصلاح آبخور درختان و کوددهی برای حفظ و نگهداری فضای سبز سطح منطقه را از دیگر اقدامات اداره فضای سبز دانست.
   شاهچراغی در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، 6054 نهال در بوستان‌های بهشت، ارم، بسیج، بنفشه، شکوفه، زیتون و بلوارهای مفتح، طبرسی شمالی، طبرسی جنوبی، مجلسی، امت، نبوت، ابوریحان و خیابان‌های طباطبایی، وحید، میثم و ایثار و ... کاشته شده است.
    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .