•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 246
   کد: 85750
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
   /در مسیر هشتمین بهشت/

   رکورد بیشترین آمار ورود و خروج مسافران در روز شهادت امام رضا(ع) شکسته شد؛
   جابه‌جایی بیش از 223 هزار زائر و عزادار از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد

   طی چهار سال گذشته رکورد جابجایی مسافر در یک روز توسط پایانه مسافربری مشهد تغییر یافته است و به صورت متناوب این رکورد در اختیار سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد قرار دارد.
   جابه‌جایی بیش از 223 هزار زائر و عزادار از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: رکورد بیشترین آمار ورود و خروج مسافران در روز شهادت امام رضا(ع) با جابه‌جایی بیش از 223 هزار زائر و عزادار از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد شکسته شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدعلی حسینی با اعلام این مطلب اظهار کرد: سال گذشته در روز شهادت حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) تردد 219 هزار و 583 نفر مسافر به وسیله 7133 دستگاه وسیله نقلیه به ثبت رسید که رکورد بیشترین ورود و خروج مسافر در سال جاری در سالروز شهادت آن حضرت مجدد شکسته شد و 223 هزار و 385 مسافر و زائر به ‌وسیله تعداد 6791 دستگاه وسیله نقلیه جابه‌جا شدند.
   وی با اشاره به رشد 2 درصدی در میزان جابه‌جایی‌ها به نسبت سال گذشته، بیان کرد: حجم ورود و خروج در طی این ایام به شدت افزایش یافته به گونه‌ای که در روز شهادت حضرت امام رضا (ع) طی چهار سال گذشته رکورد جابجایی مسافر در یک روز توسط پایانه مسافربری مشهد تغییر یافته است و به صورت متناوب این رکورد در اختیار سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد قرار دارد.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد به هماهنگی و سرویس‌دهی مناسب‌تر از سال گذشته در این ایام خبر داد و افزود: این حجم خدمات با همکاری و همیاری بسیاری از سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف حاصل گردید، که از آن جمله می‌توان به حضور اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی، سازمان‌های حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، اداره کل بازرسی و نظارت بر کالا، شورای هماهنگی هیات مذهبی، دادگستری استان، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان و سایر ارگان‌ها اشاره کرد.
   حسینی ابراز امیدواری کرد: به سطحی از ارائه خدمات برسیم که با کمترین کمبود در خدمات‌رسانی مواجه گردیم.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 246
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .