•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 227
   کد: 85761
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
   /در مسیر هشتمین بهشت/

   شهردار منطقه 5 مشهد خبر داد:
   اسکان بیش از 400 زائر دانشجو در سالن ورزشی وحدت

   از روز شنبه 14 آذرماه بحث فضاسازی و آماده‌سازی سالن آغاز شد، طبق تمهیدات صورت گرفته به مدت 5 روز از زائران پذیرایی صورت گردید.

   شهردار منطقه 5 مشهد از اسکان و پذیرایی بیش از 400 زائر دانشجو از دانشکده فنی یزد در سالن ورزشی وحدت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن هدایتی بیان کرد: در ایام عزاداری رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) با توجه به حضور گسترده زائران در مشهد تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده بود.
   وی افزود: در این سه روز شهر مشهد در آماده‌باش کامل به سر می‌برد و همچنین شهرداری منطقه با آماده‌سازی سالن وحدت و ایجاد امکانات رفاهی به مدت 5 روز در خدمت زائران بود.
   شهردار منطقه 5 مشهد تصریح کرد: از روز شنبه 14 آذرماه بحث فضاسازی و آماده‌سازی سالن آغاز شد، طبق تمهیدات صورت گرفته به مدت 5 روز از زائران پذیرایی صورت گردید.
   هدایتی گفت: در طی شب و روزهای گذشته بیش از 400 دانشجوی زائر که جهت عزاداری از دانشکده فنی یزد به مشهد مقدس مشرف شده بودند در این سالن اسکان داده شده و مورد پذیرایی قرار گرفتند و خدمت‌رسانی تا شام غریبان حضرت رضا (ع) ادامه داشت.


    

   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .