•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 282
   کد: 85810
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد عنوان کرد؛

   سرویس‌‌دهی روزانه به بیش از یک میلیون زائر در ایام پایانی ماه صفر

   1080 نفر ساعت نیز فعالیت متصدیان و ناظران خطوط در این ایام به ثبت رسیده است.
   سرویس‌‌دهی روزانه به بیش از یک میلیون زائر در ایام پایانی ماه صفر

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از سرویس‌‌دهی روزانه به بیش از یک میلیون نفر از زائران رضوی در ایام  پایانی ماه صفر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی‌مقدم با بیان این مطلب افزود: در هر روز از ایام پایانی ماه صفر به تعداد یک میلیون و 307 هزار و 104 نفر از زائران رضوی و عزاداران ائمه اطهار (ص) توسط خطوط مختلف تاکسیرانی ارائه سرویس شد.
   وی با اشاره به فعالیت نیروهای گشت و بازرسی در قالب 15 تیم خودرویی و 2 تیم موتوری بیان کرد: همچنین 100 بازرس در اطراف حرم مطهر و مبادی ورودی فعال بودند و ارائه خدمت کردند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد افزود: سرویس‌‌های ارائه شده در شبکه‌های بی‌سیم شامل 133، 1829، 1830، 1832 و 8082 است که با استفاده از این شبکه موفق به ارائه 28 هزار و 646 سرویس شدیم.
   علوی ‌مقدم به 46 مورد اخذ مدرک از تاکسیرانان متخلف اشاره کرد و گفت: 1080 نفر ساعت نیز فعالیت متصدیان و ناظران خطوط در این ایام به ثبت رسیده است.
   وی تعداد کل شکایات به ثبت رسیده را 2 مورد عنوان کرد و گفت: 500 دستگاه تاکسی به صورت گردشگری در قالب سرویس برای مسیرهای کوتاه در اطراف حرم مطهر فعالیت کردند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به بکارگیری 100 دستگاه خودروی ون، بیان کرد: 15 پایگاه دریافت شکایات و اشیاء برجای مانده در این ایام فعال گردید و 1000 تاکسی در خطوط اطراف حرم مطهر به صورت آماده باش ارائه خدمت کرد.
   علوی‌مقدم بیان کرد: تعداد سرویس‌های ارائه شده در مبادی ورودی شامل فرودگاه، راه‌آهن و پایانه‌ها شامل 13 هزار و 833 سرویس بود.
   وی افزود: همچنین 200 دستگاه تاکسی نیز به صورت صلواتی در مسیرهای منتهی به حرم مطهر خدمت رسانی کردند.

   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 282
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .