•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 247
   کد: 85851
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
   /در مسیر هشتمین بهشت/

   همزمان با ایام پایانی ماه صفر صورت گرفت؛
   بکارگیری 620 نیروی کارگری و 39 خودروی مازاد مکانیزه در منطقه 8 مشهد

   فرصت و تلاش برای خدمت‌رسانی و فراهم کردن شرایط آسایش زائران بارگاه مقدس و نورانی امام رضا (ع) در حقیقت نوعی توفیق و نعمت الهی است.

   شهردار منطقه 8 مشهد از بکارگیری 620 نیروی کارگری و 39 خودروی مازاد مکانیزه در منطقه همزمان با ایام پایانی ماه صفر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان اینکه خدمت به زائران و دوستان حضرت رضا (ع) به معنای خدمت به ایشان و راه خوبی برای جلب توجه و عنایت خاص آن حضرت است، اظهار داشت: با توجه به قرارگرفتن خیابان‌های مهم و استراتژیک در هسته مرکزی شهر به ویژه خیابان‌های منتهی به بارگاه مطهر امام رضا (ع) در محدوده عملکرد منطقه 8 شهری، شهرداری این منطقه با تشکیل کمیته ویژه‌ای بحث ارائه خدمات به زائران و مجاوران به ویژه در روزهای شهادت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن (ع) و همچنین روز شهادت امام رضا(ع) دستور کار قرار داد.
   وی با بیان اینکه شهرداری مشهد برای اولین بار انجام امور مربوط به خدمات شهری و پذیرایی از زائران اربعین در مسیر شهر کربلا تا نجف و نیز شهر کاظمین را برعهده داشته و در این کوشش منطقه 8 نیز سهیم بوده است، گفت: با عنایت حضرت رضا(ع) و در مناسبت‌ها و عزاداری‌های گذشته ، اداره خدمات شهری شهرداری منطقه 8 موفق به ارائه خدمت با حداکثر توان و کیفیت گردیده است.
   شهردار منطقه 8 مشهد با بیان اینکه فرصت و تلاش برای خدمت‌رسانی و فراهم کردن شرایط آسایش زائران بارگاه مقدس و نورانی امام رضا (ع) در حقیقت نوعی توفیق و نعمت الهی است، ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده جمعیت بالای زائران بارگاه ملکوتی ثامن الحج (ع ) در این ایام مدیریت شهری منطقه از بکارگیری 620 نیروی کارگری در سه شیفت کاری و 39 خودروی مازاد مکانیزه به منظور ارائه خدمت به زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها استفاده نموده است.
   اصغری در ادامه با اشاره به دیگر خدمات ارائه شده نظیر نظافت ویژه معابر منتهی به حرم مطهر، جمع‌آوری زباله به صورت مکانیزه و دستی، جمع‌آوری نخاله و ضایعات توسط عوامل خدمات شهری، افزود: شستشوی روزانه بیش از 6000 مترمربع خیابان‌های منتهی به حرم مطهر، نظافت و شستشوی اطراف ایستگاه‌های صلواتی همچنین افزایش ساعت کاری بیش از 74 چشمه سرویس بهداشتی از ساعت 6 الی 22 از جمله فعالیت‌های انجام شده از سوی شهرداری است.
   وی درخصوص زیباسازی محیط شهری بیان داشت: در راستای زیباسازی محیط شهری این واحد اقداماتی از جمله رنگ‌آمیزی نزدیک به 70 مورد تیرهای چراغ برق و 25 مورد تابلوهای مخابرات و برق همچنین امحای بیش از 480 مترمربع دیوار نوشته و پوستر، جمع‌آوری بیش از 1100 بنر تاریخ گذشته انجام داده است.
   شهردار منطقه 8 مشهد در پایان افزود: همچنین به منظور رفاه حال همشهریان و زائران شهر بهشت و پیشگیری از مزاحمت‌های احتمالی بیش از 90 دستفروش و متکدی توسط واحد سد معبر منطقه جمع‌آوری و 63 مورد اخطاریه نیز برای کسبه متخلف صادر گردیده است چرا که در این ایام تمامی اکیپ‌های سدمعبر در آماده‌باش کامل به سر برده‌اند.
   لازم به ذکر است، ارائه خدمت به حسینیه آیت الله شاهرودی واقع در امام رضا 19 که همه ساله جمعیتی بالغ بر 10هزار نفر از عزاداران حسینی به مدت 10 شب صورت گرفته است.

    

   تعداد بازدید: 247
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .