•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 316
   کد: 87113
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد خبر داد:

   احداث 12 ایستگاه آتش‌نشانی در مشهد طی دو سال گذشته

   در این مدت شاهد افزایش 39 موردی خودروهای عملیاتی و 776 موردی تجهیزات ایستگاهی بوده‌ایم.
   احداث 12 ایستگاه آتش‌نشانی در مشهد طی دو سال گذشته

   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از احداث 12 ایستگاه آتش‌نشانی در مشهد طی دو سال گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد دوم حسن جعفری بیان کرد: رشد کمی و کیفی شهرنشینی و ایجاد تأسیسات صنفی، خدماتی، آموزشی، افزایش اماکن مسکونی و... منجر به افزایش آمار وقوع حوادث، حریق و تلفات جانی و مالی در جامعه شده است.
   وی افزود: آتش‌سوزی پدیده فراگیری است که در هر زمان و مکانی اعمال وقوع دارد و موجب به بار آوردن خسارت‌های سنگینی می‌شود از این رو نقش مراکز و پایگاه‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را که در زمینه حفظ جان و مال افراد در مقابل آتش و حوادث وظیفه مهمی ایفا می‌کند، حساس‌تر و گسترده‌تر می‌کند.
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد در راستای اجرای بند 14 قانون 55 شهرداری‌ها در سال 77 آغاز به فعالیت کرده و در دوره فعلی مدیریت شهری رشد مناسبی را پیموده است.
   آتشپاد دوم جعفری در خصوص احداث ایستگاه‌های آتش‌نشانی در مشهد بیان کرد: از زمان آغاز دوره جدید مدیریت شهری که بیشتر از دو سال می‌گذرد تاکنون 12 ایستگاه آتش‌نشانی احداث شده که رشد 25 درصدی را نشان می‌دهد.
   وی اضافه کرد: در حال حاضر شهر مشهد 45 ایستگاه آتش‌نشانی دارد و برای سال جاری نیز 3 ایستگاه آتش‌نشانی در دست احداث است.
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: این ایستگاه‌ها شامل ذکریا با 70 درصد پیشرفت فیزیکی، خلج با 86 درصد پیشرفت و قرقی با 98 درصد پیشرفت فیزیکی هستند.
   آتشپاد دوم جعفری خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت شاهد افزایش 39 موردی خودروهای عملیاتی و 776 موردی تجهیزات ایستگاهی بوده‌ایم.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 316
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .