•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 76
   کد: 88321
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد در مراسم توجیهی چهارمین مرحله ممیزی نظام آراستگی:

   موضوع تحول، اصل و اساس نظام آراستگی است

   اساس و مفهوم تحول و بهره‌وری بر سه اصل اثربخشی، کارایی و صرفه اقتصادی یا استفاده بهینه از منابع استوار است.
   موضوع تحول، اصل و اساس نظام آراستگی است

   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد گفت: اصل و اساس نظام آراستگی بحث‌های تحول است که ما شعارهایی بسیار خوبی در کشورمان از سنوات گذشته داشته‌ایم و تا جایی که برنامه‌ها در این راستا در حال تدوین هستند.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آذری در مراسم توجیهی چهارمین مرحله ممیزی نظام آراستگی محیط کار که در مجتمع کوهسنگی برگزار شد، عنوان کرد: ما امروز شاهد این هستیم که جمع زیادی از همکاران ما در رشته‌های مدیریت و به ویژه در حوزه تحول در حال تحصیل هستند و اکثرا مدرک ارشد و دکترا دارند که این موضوع باید در حوزه پژوهش مورد تایید قرار گیرد و شهرداری باید بتواند از این موارد استفاده کند.
   وی ادامه داد: اصل و اساس نظام آراستگی بحث‌های تحول است که ما شعارهایی بسیار خوبی در کشورمان از سنوات گذشته داشته‌ایم و تا جایی که برنامه‌ها در این راستا در حال تدوین هستند.
   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد اظهار کرد: اگر ما نگاه کوتاهی به سیاست‌های 26 گانه‌ای که توسط مقام معظم رهبری در راستای نظام اداری کشور ابلاغ شده داشته باشیم در دل همه این سیاستها موضوع تحول موج می‌زند بنابراین این موضوع امروز یک ضرورت به شمار می‌آید.
   آذری بیان کرد: منابع محدودی در اختیار ما وجود دارد این هنر مدیر و کارمند است که از منابع محدود طوری استفاده شود که منجر به موفقیت و تحول گردد.
   وی افزود: اگر امروز در بودجه‌ریزی عملیاتی با نقص‌هایی مواجه هستیم باید فازهای خدماتی مورد بررسی قرار دهیم.
   وی در ادامه گفت: اساس و مفهوم تحول و بهره‌وری بر سه اصل اثربخشی، کارایی و صرفه اقتصادی یا استفاده بهینه از منابع استوار است.
   معاون اداری و مالی شهرداری مشهد تصریح کرد: محیط کار باید شاداب و سرزنده و با همدلی همراه باشد تا در نهایت رضایت شهروندان و خدای متعال فراهم گردد.
   آذری تاکید کرد: باید همه دست به دست هم دهیم تا محیطی زیبا و آراسته داشته باشیم و موضوع آراستگی در محیط کار را فراگیر کنیم.
   ممیزی 299 ساختمان شهرداری در سال جاری
   رییس گروه بهبود روشها معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد نیز در این مراسم عنوان کرد: در سال 93 ما حدود 198 ساختمان شهرداری را مورد ممیزی قرار دادیم و امسال نیز تعداد 299 نیز ممیزی خواهد شد.
   احمدی بیان کرد: در سال گذشته 4800 نفر از کارکنان را مورد ممیزی قرار دادیم، امسال نیز 12 هزار کارمند را مورد ممیزی قرار می‌دهیم که باتوجه به حجم کار و گسترد‌گی باید با دقت بیشتری این اقدام صورت گیرد.
   وی خاطر نشان کرد: ممیزی مقدماتی از 15 بهمن تا 21 بهمن برای همه حوزه‌ها که تا به حال انجام نشده، آغاز خواهد شد.
   رییس گروه بهبود روشها معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد اضافه کرد: این ممیزی‌ها در تاریخ ذکر شده برای تمامی حوزه‌ها و مجموعه‌های شهرداری که 39 مجموعه را تشکیل می‌دهند، انجام خواهد شد.
   احمدی اظهار کرد: 11 اسفند ماه همزمان با روز بهداشت کارنامه‌های فردی و گزارشات مدیریتی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه Fs.mashhad.ir و ثبت امتیازات IT صورت می‌گیرد.
   وی افزود: قابلیت امکان مقایسه امتیازات نیز از طریق این سامانه وجود خواهد داشت و گواهینامه بین‌المللی به صورت تفکیک شده صادر خواهد شد.
   زهرا غلامی

    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .