•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 76
   کد: 89019
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۵
   در راستای برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی صورت گرفت؛

   اجرای 17 رای قلع بنا از ابتدای سال جاری تاکنون در منطقه 4 مشهد

   قبل از انجام هرگونه معاملات ملکی به شهرداری مراجعه کرده و در خصوص ملک مد نظر استعلام گرفته و از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و فاقد ضوابط و مقررات شهرسازی خودداری نمایند.

   شهردار منطقه 4 مشهد از اجرای 17 رای قلع بنا از ابتدای سال جاری تاکنون در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید کمال‌الدین شاهچراغی برخورد با متخلفان ساختمانی را احقاق حقوق شهروندان دانست و گفت: باید برای تامین ایمنی و آسایش شهروندان از تمامی توان قانونی درجهت مقابله با ساخت و سازهای غیر قانونی و بدون مجوز استفاده کرد.
   وی با تاکید بر اینکه با متخلفان ساختمانی برابر ماده صد قانون شهرداری‌ها و ماده 543 قانون مجازات اسلامی با جدیت برخورد خواهد شد، تصریح کرد: پس از طی مراحل قانونی و براساس رای صادره کمیسیون ماده 100 با تخلفات ساخت و ساز غیر مجاز و فاقد رعایت اصول و ضوابط شهرسازی در خیابان شهید مفتح 26 واقع در ناحیه یک این منطقه مطابق قانون رفتار و این ساختمان با رعایت تشریفات قانونی و هماهنگی با مراجع ذیربط توسط مالک تخریب گردید.
   شاهچراغی افزود: اجرای این رای به منظور صیانت از حقوق شهروندان، برخورد قاطع با متخلفان ساختمانی، ساخت و سازهای غیر مجاز و فاقد استحکام بنا بوده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: احداث طبقه مازاد، پیشروی طولی و تبدیل کاربری پیلوت به مسکونی از اصلی‌ترین تخلفاتی بوده که رای قلع بنا در مورد آن‌ها اجرا شده است.
   وی در پایان به شهروندان اعلام کرد: قبل از انجام هرگونه معاملات ملکی به شهرداری مراجعه کرده و در خصوص ملک مد نظر استعلام گرفته و از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و فاقد ضوابط و مقررات شهرسازی خودداری نمایند و در صورت مشاهده ساخت و ساز غیر قانونی در محدوده منطقه 4 شهرداری مشهد با شماره‌های 32151370 و 32145396 ، اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه تماس حاصل فرمایند.
    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .