•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 76
   کد: 95793
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
   در جلسه کمیسیون امور حمل‌ و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مطرح شد؛

   دریافت عوارض از خودروهای حمل بار با بیش از ظرفیت مجاز بار در مشهد

   کلیات سیستم اطلاع‌رسانی تهیه شده توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه مورد تایید است و می‌بایست تاثیرگذاری و توجه به جامعه مخاطب مورد توجه قرار گیرد.
   دریافت عوارض از خودروهای حمل بار با بیش از ظرفیت مجاز بار در مشهد

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، مدیریت شهری مکلف شده بود از خودروهای حمل بار که وارد محدوده شهری می‌شوند و بیش از ظرفیت مجاز و قانونی بار حمل می‌کنند، عوارض دریافت کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید جلال فیاضی در جلسه کمیسیون امور حمل‌ و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در این خصوص افزود: افزایش وزن بار خودروهای حمل بار باعث ایجاد خسارت‌های فراوان به پل‌ها، آسفالت و دیگر زیرساخت‌های شهری می‌شود، در همین راستا شورای اسلامی شهر مشهد به پیشنهاد مدیریت شهری این موضوع را به تصویب رسانده است.
   وی با بیان اینکه فرهنگ‌سازی در رابطه با هر موضوعی باید مستمر و موثر باشد، خواستار توجه بیش از پیش به این مقوله مهم شد.
   رییس کمیسیون امور حمل ‌و‌ نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: کلیات سیستم اطلاع‌رسانی تهیه شده توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه مورد تایید است و می‌بایست تاثیرگذاری و توجه به جامعه مخاطب مورد توجه قرار گیرد.
   محمد آصفی‌یزدی، نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیارت شورای اسلامی مشهد نیز ضمن تقدیر و تشکر از تهیه بسته اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی خسارت اضافه بار حمل‌ و ‌نقل، اظهار کرد: به نظر من این بسته جامع و کامل بوده و تمامی موارد مورد توجه قرار گرفته است.

    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .